trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ramon Irizarry
7
followers
The Bronx, New York
74
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
405
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
80%
Gone Girl
32,666 votes
7
— Good
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,304 votes
8
— Great
79%
Everything Everywhere All at Once
22,749 votes
8
— Great
63%
The Mummy
25,260 votes
8
— Great
70%
Black Widow
23,947 votes
8
— Great
71%
Transformers
21,440 votes
8
— Great
75%
Avatar: The Way of Water
18,784 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
16,874 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,103 votes
7
— Good
75%
Source Code
16,825 votes
8
— Great
72%
The Fast and the Furious
16,867 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
16,335 votes
8
— Great
75%
Creed
16,300 votes
8
— Great
77%
The Butterfly Effect
15,338 votes
7
— Good
72%
The Cabin in the Woods
15,654 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
14,866 votes
7
— Good
80%
About Time
14,492 votes
7
— Good
65%
San Andreas
15,604 votes
8
— Great
69%
Black Panther: Wakanda Forever
14,850 votes
7
— Good
75%
Predestination
14,200 votes
7
— Good
78%
Predator
13,851 votes
8
— Great
73%
A Quiet Place Part II
13,737 votes
7
— Good
66%
2 Fast 2 Furious
14,082 votes
8
— Great
65%
Black Adam
14,072 votes
8
— Great
64%
The Purge
13,561 votes
7
— Good
73%
Prey
12,663 votes
7
— Good
71%
Extraction
12,746 votes
8
— Great
66%
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
13,129 votes
8
— Great
66%
The Expendables
12,713 votes
8
— Great
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
11,731 votes
8
— Great
73%
The Beekeeper
11,930 votes
8
— Great
69%
Cloverfield
12,246 votes
7
— Good
67%
Nope
12,301 votes
6
— Fair
77%
Luca
11,383 votes
8
— Great
68%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,141 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,226 votes
8
— Great
73%
Rush Hour
10,396 votes
6
— Fair
71%
Everest
10,075 votes
8
— Great
75%
The Town
9,654 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Battleship
10,449 votes
8
— Great
68%
The Purge: Anarchy
10,064 votes
7
— Good
65%
Jumper
9,847 votes
8
— Great
75%
Poor Things
8,712 votes
7
— Good
59%
A Good Day to Die Hard
9,736 votes
7
— Good
68%
The Hunt
8,726 votes
7
— Good
76%
The Whale
7,716 votes
8
— Great
61%
The Marvels
8,490 votes
7
— Good
71%
Rush Hour 2
7,700 votes
8
— Great
66%
Transformers: Rise of the Beasts
7,915 votes
8
— Great
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,138 votes
7
— Good
77%
Mr. Nobody
7,194 votes
7
— Good
68%
Overlord
7,610 votes
7
— Good
63%
Aquaman and the Lost Kingdom
7,935 votes
8
— Great
65%
Scream
7,519 votes
7
— Good
59%
65
7,404 votes
2
— Terrible
69%
Plane
6,053 votes
8
— Great
63%
Knock at the Cabin
6,296 votes
6
— Fair
62%
Cocaine Bear
6,311 votes
8
— Great
62%
Charlie's Angels
6,275 votes
8
— Great
67%
Rush Hour 3
5,930 votes
8
— Great
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup