trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Raniella
11
followers
Venezuela
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
63
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Renaissance: A Film by Beyoncé
92 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Godfather
28,528 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Louis Tomlinson: All of Those Voices
27 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Your Name.
15,027 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,291 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
71,965 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,513 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Interstellar
72,799 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
34,142 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
56,289 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
49,008 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,708 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
17,692 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Full Metal Jacket
15,572 votes
10
— Totally Ninja!
82%
How to Train Your Dragon
28,917 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Shining
24,002 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,294 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,835 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Pride & Prejudice
7,799 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Grand Budapest Hotel
24,631 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Blade Runner
27,246 votes
10
— Totally Ninja!
80%
A Clockwork Orange
15,127 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Gone Girl
32,827 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,435 votes
10
— Totally Ninja!
80%
2001: A Space Odyssey
15,808 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,529 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Jojo Rabbit
18,912 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mad Max: Fury Road
46,677 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Stranger by the Shore
284 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Wind Rises
3,814 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Past Lives
4,059 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Sin City
15,302 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Star Is Born
18,836 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Rocky Horror Picture Show
4,977 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Nightcrawler
18,858 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Blade Runner 2049
32,128 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Sound of Metal
4,583 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Drive
19,703 votes
10
— Totally Ninja!
76%
tick, tick... BOOM!
3,395 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Watchmen
21,016 votes
10
— Totally Ninja!
76%
BlacKkKlansman
13,939 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Batman
26,436 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Boyhood
9,117 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Still Alice
4,141 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Poor Things
8,958 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado
142 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Banshees of Inisherin
7,027 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hugo
9,415 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Nice Guys
22,279 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Moonlight
14,305 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Ant-Man and the Wasp
30,174 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Eyes Wide Shut
7,670 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Hereditary
15,832 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Jurassic World
40,718 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Last Night in Soho
7,338 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Saltburn
6,104 votes
10
— Totally Ninja!
70%
7 Days in Hell
1,216 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Burn After Reading
7,123 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Enemy
7,674 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Do Revenge
2,120 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup