Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Raregy
VIP
2
1
Follower
0
Following
Tyler, Texas
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
181
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
82%
Deadpool
112,187 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Guardians of the Galaxy
98,440 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
66,715 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
67,093 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
62,138 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
57,626 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,262 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
56,915 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wonder Woman
57,226 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
55,208 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
53,688 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
52,579 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
50,246 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
49,919 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Moana
49,774 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
48,403 votes
10
— Totally Ninja!
77%
John Wick: Chapter 2
49,277 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
47,968 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
47,190 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Inside Out
45,893 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,019 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ant-Man
45,209 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Deadpool 2
42,668 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Captain America: The First Avenger
41,833 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 2
41,120 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,964 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Thor
40,060 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Shutter Island
33,713 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Captain Marvel
35,903 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Thor: The Dark World
36,400 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,846 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,961 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Despicable Me
33,377 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Split
33,112 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hacksaw Ridge
31,151 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Secret Life of Pets
32,521 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Shrek
31,005 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Aquaman
32,010 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Truman Show
29,724 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Ant-Man and the Wasp
30,595 votes
10
— Totally Ninja!
74%
It
29,638 votes
10
— Totally Ninja!
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,691 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spirited Away
24,712 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Tenet
26,261 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Ghost in the Shell
26,819 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Black Widow
24,549 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,157 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Incredible Hulk
22,869 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Trolls
20,652 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,844 votes
10
— Totally Ninja!
67%
X-Men Origins: Wolverine
20,308 votes
10
— Totally Ninja!
81%
A Beautiful Mind
18,435 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Aladdin
19,379 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Greatest Showman
18,267 votes
10
— Totally Ninja!
76%
John Wick: Chapter 4
17,322 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Thor: Love and Thunder
18,725 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Gran Torino
16,238 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pan's Labyrinth
15,477 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Edward Scissorhands
15,131 votes
10
— Totally Ninja!
69%
It Chapter Two
15,793 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch