trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
RASMUS
VIP
5
5
followers
Finland
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
68
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,509 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,144 votes
9
— Superb
86%
Severance
8,907 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,101 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,853 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,055 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Line of Duty
2,221 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,060 votes
8
— Great
83%
Luther
7,671 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,340 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,943 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,517 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,797 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,776 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,289 votes
9
— Superb
81%
Kingdom
2,988 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,798 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,220 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,711 votes
8
— Great
80%
Atypical
4,970 votes
8
— Great
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,831 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,564 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,935 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,842 votes
7
— Good
80%
9-1-1
3,110 votes
8
— Great
80%
ONE PIECE
4,173 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,986 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,871 votes
8
— Great
79%
Blue Lights
402 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,369 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,522 votes
8
— Great
78%
Master of None
4,076 votes
8
— Great
77%
The Fall of the House of Usher
3,090 votes
8
— Great
77%
12 Monkeys
4,629 votes
8
— Great
77%
Happy!
2,384 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,218 votes
8
— Great
76%
Gåsmamman
64 votes
7
— Good
76%
River
822 votes
7
— Good
76%
The Haunting of Bly Manor
3,624 votes
8
— Great
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,679 votes
8
— Great
75%
Sweet Home
1,860 votes
7
— Good
75%
Shooter
2,783 votes
8
— Great
75%
Hijack
2,830 votes
8
— Great
74%
Rabbit Hole
1,182 votes
8
— Great
74%
The Outsider
3,376 votes
7
— Good
73%
M/S Romantic
12 votes
8
— Great
73%
1899
3,652 votes
8
— Great
72%
Behind Her Eyes
2,038 votes
8
— Great
71%
The Last Man on Earth
4,460 votes
7
— Good
70%
Idiomatic
7 votes
6
— Fair
67%
Messiah
43 votes
9
— Superb
67%
Arctic Circle
124 votes
6
— Fair
66%
Under the Dome
12,696 votes
6
— Fair
65%
The Laws of Man
5 votes
8
— Great
65%
The River
964 votes
7
— Good
64%
Black Summer
1,563 votes
5
— Meh
62%
Roba
12 votes
7
— Good
61%
Sunnuntailounas
6 votes
7
— Good
57%
Duke of the Suburbs
4 votes
7
— Good
51%
Evilside
7 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup