trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ricardo Teixeira
1
follower
Vila do Conde
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
230
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,486 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,542 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,567 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,147 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,353 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,215 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,138 votes
8
— Great
87%
Fawlty Towers
2,922 votes
9
— Superb
86%
Wentworth
1,238 votes
8
— Great
86%
When They See Us
3,572 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,283 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,419 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,095 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,191 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Blackadder
2,399 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,094 votes
8
— Great
85%
Rome
6,791 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,991 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,847 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,916 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,043 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,144 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,731 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,476 votes
7
— Good
85%
Agatha Christie's Poirot
1,268 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,253 votes
9
— Superb
84%
This Is Us
5,818 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Line of Duty
2,220 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,095 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,413 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,083 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,494 votes
10
— This is the Way.
84%
Mindhunter
12,156 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,130 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,672 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,292 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Luther
7,670 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,884 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,940 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,707 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,212 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,794 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,772 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,368 votes
9
— Superb
82%
Bosch
3,228 votes
9
— Superb
82%
The Knick
2,876 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,089 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,908 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,474 votes
9
— Superb
82%
Big Little Lies
7,067 votes
9
— Superb
82%
Mare of Easttown
5,306 votes
9
— Superb
82%
Outlander
6,945 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,888 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,399 votes
9
— Superb
82%
The Last Kingdom
5,508 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,286 votes
8
— Great
82%
Castle
11,675 votes
10
— Totally Ninja!
82%
24
11,245 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,787 votes
9
— Superb
81%
Why Women Kill
1,193 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup