trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
becca
3
followers
NJ, USA
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
29
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
The Vampire Diaries
15,439 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,191 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,861 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,821 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,520 votes
7
— Good
80%
NCIS
7,713 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,418 votes
7
— Good
76%
Gossip Girl
7,195 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,131 votes
7
— Good
73%
Sleepy Hollow
5,250 votes
7
— Good
75%
Constantine
4,981 votes
7
— Good
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,823 votes
7
— Good
65%
Black Lightning
2,395 votes
7
— Good
70%
Dracula
1,958 votes
7
— Good
84%
Justice League
1,834 votes
7
— Good
69%
Krypton
1,462 votes
7
— Good
68%
Miracle Workers
1,259 votes
7
— Good
82%
The New Batman Adventures
643 votes
7
— Good
71%
The Flash
514 votes
7
— Good
64%
Vixen
501 votes
7
— Good
76%
The Toys That Made Us
377 votes
7
— Good
72%
Constantine: City of Demons
363 votes
7
— Good
60%
Making History
234 votes
7
— Good
73%
Earthstorm
96 votes
7
— Good
77%
Secrets of Great British Castles
80 votes
7
— Good
74%
Dogs
80 votes
7
— Good
76%
Empire of the Tsars: Romanov Russia with Lucy Worsley
44 votes
7
— Good
74%
The Bat Man of Shanghai
29 votes
7
— Good
72%
Taylor Swift: Journey to Fearless
28 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup