Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
RedBlazed
14
Followers
4
Following
Lexington, Kentucky
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
52
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
100%
Sarah Brightman: Diva - The Video Collection
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Sarah Brightman: One Night In Eden - Live In Concert
1 vote
10
— Totally Ninja!
97%
Sarah Brightman: The Harem World Tour - Live From Las Vegas
4 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Bette Midler: Diva Las Vegas
8 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sarah Brightman: Symphony - Live In Vienna
5 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,630 votes
10
— Totally Ninja!
80%
TINA
420 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sarah Brightman: In Concert
2 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Coat Of Many Colors
10 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
40,862 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Sarah Brightman: Dreamchaser In Concert
5 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Celtic Woman: Emerald
3 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Quiet Place
29,621 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,067 votes
9
— Superb
73%
Grease Live
739 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Crazy Rich Asians
10,543 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Dead Over Heels: An Aurora Teagarden Mystery
283 votes
7
— Good
72%
Miranda Hart - My, What I Call, Live Show
25 votes
10
— Totally Ninja!
72%
V.C. Andrews' Pearl in the Mist
47 votes
10
— Totally Ninja!
71%
V.C. Andrews' Ruby
60 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Christmas at Pemberley Manor
253 votes
7
— Good
71%
Fear Street: 1978
4,223 votes
9
— Superb
70%
My One & Only
85 votes
8
— Great
70%
Repo! The Genetic Opera
766 votes
8
— Great
69%
If I Only Had Christmas
107 votes
6
— Fair
69%
West Side Story
2,999 votes
8
— Great
68%
The Christmas Setup
208 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Christmas Tree Lane
82 votes
6
— Fair
68%
Stage Mother
171 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Nowhere Boys: The Book of Shadows
95 votes
9
— Superb
66%
Godmothered
1,363 votes
9
— Superb
66%
Fear Street: 1994
5,074 votes
9
— Superb
66%
Sisters
5,910 votes
8
— Great
66%
What Men Want
3,172 votes
8
— Great
66%
Live in Front of a Studio Audience: Norman Lear's "All in the Family" and "The Jeffersons"
46 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Christmas Wonderland
291 votes
7
— Good
65%
We Have a Ghost
2,035 votes
8
— Great
64%
The Visit
7,779 votes
8
— Great
64%
The Christmas House
147 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Dark Phoenix
17,468 votes
3
— Bad
62%
Circle
3,506 votes
8
— Great
62%
Into the Woods
7,001 votes
9
— Superb
62%
Sarah Brightman: La Luna - Live in Concert
5 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Lynne Koplitz: Hormonal Beast
41 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Little Hours
1,538 votes
8
— Great
61%
The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again
721 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Wonder Woman 1984
18,494 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Artemis Fowl
3,801 votes
2
— Terrible
56%
Blair Witch
4,355 votes
10
— Totally Ninja!
55%
The Remaining
695 votes
5
— Meh
50%
Sarah Brightman: Harem - A Desert Fantasy
6 votes
10
— Totally Ninja!
49%
Amy Schumer: The Leather Special
382 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch