trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
David Rychlý
VIP
5
0
followers
Olomouc, Czech Republic
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
369
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,703 votes
7
— Good
88%
The Dark Knight
74,667 votes
7
— Good
87%
The Godfather: Part II
17,936 votes
7
— Good
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,942 votes
7
— Good
86%
Pulp Fiction
43,418 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
36,934 votes
7
— Good
85%
Gladiator
32,589 votes
7
— Good
85%
Star Wars
41,798 votes
7
— Good
84%
WALL·E
40,543 votes
7
— Good
84%
Django Unchained
44,541 votes
7
— Good
84%
Return of the Jedi
33,204 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
30,628 votes
7
— Good
83%
Raiders of the Lost Ark
25,137 votes
7
— Good
82%
Toy Story
36,535 votes
7
— Good
82%
Jurassic Park
32,584 votes
7
— Good
82%
Up
38,842 votes
7
— Good
82%
The Three Veterans
63 votes
7
— Good
82%
V for Vendetta
30,173 votes
7
— Good
82%
Braveheart
18,631 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,104 votes
7
— Good
82%
Run, Waiter, Run!
67 votes
7
— Good
81%
Monsters, Inc.
36,009 votes
7
— Good
81%
Marecek, Pass Me the Pen!
76 votes
7
— Good
81%
Batman Begins
42,050 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,412 votes
7
— Good
81%
1917
24,769 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,694 votes
7
— Good
81%
The Wolf of Wall Street
49,138 votes
7
— Good
81%
Toy Story 3
28,064 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,220 votes
7
— Good
80%
Inside Out
43,503 votes
7
— Good
80%
Give the Devil His Due
127 votes
7
— Good
80%
The Incredibles
35,892 votes
7
— Good
80%
The Bourne Identity
22,387 votes
7
— Good
80%
With You The World Is Fun
118 votes
7
— Good
80%
Brother for All the Money
9 votes
7
— Good
79%
Moana
48,930 votes
7
— Good
79%
How to Wake a Princess
41 votes
7
— Good
79%
Ratatouille
30,724 votes
7
— Good
79%
The Bourne Ultimatum
18,173 votes
7
— Good
79%
The Inheritance or Fuckoffguysgoodday
92 votes
7
— Good
79%
Ghostbusters
20,393 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,161 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,182 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
39,055 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,275 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,716 votes
7
— Good
79%
Hot Fuzz
16,928 votes
7
— Good
78%
Willy Wonka & the Chocolate Factory
8,721 votes
7
— Good
78%
Kingsman: The Secret Service
40,719 votes
7
— Good
78%
The Bourne Supremacy
17,448 votes
7
— Good
78%
Toy Story 2
25,265 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,115 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,871 votes
7
— Good
78%
The Theory of Everything
14,925 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,833 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
29,799 votes
7
— Good
78%
Jaws
13,989 votes
7
— Good
78%
Lethal Weapon
9,398 votes
7
— Good
78%
Prince and the Evening Star
38 votes
7
— Good
1
2
3
5
6
7
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup