Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rekent
0
Followers
0
Following
Madrid, Madrid
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
47
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
57,855 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,805 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,266 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,283 votes
10
— Totally Ninja!
84%
WALL·E
41,715 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Finding Nemo
40,320 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Up
39,828 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
38,461 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Toy Story
37,443 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,330 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Monsters, Inc.
36,910 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,890 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Incredibles
36,779 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
36,086 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
35,355 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Big Hero 6
35,000 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
34,088 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Gladiator
33,920 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Ratatouille
31,636 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Shrek
31,102 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
30,425 votes
10
— Totally Ninja!
82%
How to Train Your Dragon
29,555 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Wreck-It Ralph
29,001 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Toy Story 3
28,678 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Cars
27,405 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Pacific Rim
26,246 votes
10
— Totally Ninja!
76%
300
25,721 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
25,534 votes
10
— Totally Ninja!
74%
War for the Planet of the Apes
24,666 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ice Age
21,131 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shrek 2
21,024 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Kung Fu Panda
20,773 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
20,485 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
20,246 votes
10
— Totally Ninja!
79%
How to Train Your Dragon 2
19,466 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Madagascar
17,340 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Mulan
15,816 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,537 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Shrek the Third
13,702 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Kung Fu Panda 2
13,191 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Princess Mononoke
12,757 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
12,093 votes
10
— Totally Ninja!
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
12,015 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Ice Age: The Meltdown
11,938 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Puss in Boots: The Last Wish
10,404 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Ice Age: Continental Drift
10,126 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Witcher: Nightmare of the Wolf
3,073 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch