Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rekent
0
Followers
0
Following
Madrid, Madrid
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
51
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Guardians of the Galaxy
98,726 votes
9
— Superb
78%
Avatar
61,628 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,411 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
51,197 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
50,057 votes
9
— Superb
75%
Frozen
48,979 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
47,059 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
46,121 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
45,843 votes
9
— Superb
79%
Zootopia
45,465 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
45,448 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
41,033 votes
9
— Superb
75%
The Hunger Games
40,415 votes
9
— Superb
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,772 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
38,281 votes
9
— Superb
82%
Inglourious Basterds
38,070 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
37,752 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
35,781 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
35,056 votes
9
— Superb
76%
The Hunger Games: Catching Fire
34,359 votes
9
— Superb
71%
Kong: Skull Island
33,604 votes
9
— Superb
84%
Coco
32,471 votes
9
— Superb
75%
Finding Dory
30,798 votes
9
— Superb
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,905 votes
9
— Superb
77%
The Hateful Eight
28,605 votes
9
— Superb
78%
Tangled
26,656 votes
9
— Superb
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,889 votes
9
— Superb
78%
Toy Story 2
25,877 votes
9
— Superb
81%
1917
25,503 votes
9
— Superb
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
23,243 votes
9
— Superb
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,875 votes
9
— Superb
76%
Rise of the Planet of the Apes
22,054 votes
9
— Superb
72%
The Suicide Squad
21,032 votes
9
— Superb
75%
Avatar: The Way of Water
19,788 votes
9
— Superb
82%
Braveheart
19,106 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,944 votes
9
— Superb
82%
Snatch
18,492 votes
9
— Superb
81%
Gran Torino
16,279 votes
9
— Superb
73%
Hotel Transylvania
16,060 votes
9
— Superb
73%
Ralph Breaks the Internet
16,007 votes
9
— Superb
74%
Kung Fu Panda 3
15,447 votes
9
— Superb
72%
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
14,694 votes
9
— Superb
73%
Troy
12,992 votes
9
— Superb
77%
The Last Samurai
11,570 votes
9
— Superb
72%
Rango
10,812 votes
9
— Superb
67%
Shrek Forever After
10,667 votes
9
— Superb
81%
Warrior
8,910 votes
9
— Superb
72%
The Last Duel
8,011 votes
9
— Superb
83%
Klaus
7,815 votes
9
— Superb
66%
Monsters vs Aliens
7,062 votes
9
— Superb
73%
The Sea Beast
3,507 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch