trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Remgriff Maximus
2
followers
Bucharest, Romania
41
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
107
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,068 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth
4,701 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,136 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
25,947 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Planet Earth II
2,608 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Blue Planet II
1,090 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
130,919 votes
9
— Superb
88%
Our Planet
1,525 votes
9
— Superb
88%
The Hunt
220 votes
9
— Superb
88%
Human Planet
602 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
24,958 votes
10
— Totally Ninja!
87%
9/11: One Day in America
193 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Top Gear
7,222 votes
7
— Good
86%
The Last Dance
3,513 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,092 votes
5
— Meh
86%
The Office
27,252 votes
8
— Great
86%
Clanul
11 votes
6
— Fair
86%
The IT Crowd
13,067 votes
8
— Great
86%
Dark
16,973 votes
7
— Good
86%
Oz
3,179 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,125 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Clarkson's Farm
2,021 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
13,287 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,719 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,272 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,060 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,781 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,603 votes
9
— Superb
85%
The Newsroom
7,461 votes
10
— Totally Ninja!
84%
House of Cards
24,193 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,423 votes
7
— Good
84%
Boardwalk Empire
9,082 votes
9
— Superb
84%
Dexter
38,955 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,085 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
17,985 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,781 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,781 votes
8
— Great
83%
The Grand Tour
4,291 votes
9
— Superb
83%
Flight of the Conchords
2,205 votes
8
— Great
83%
What We Do in the Shadows
4,667 votes
8
— Great
83%
Louie
4,217 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Carnivàle
2,251 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,044 votes
9
— Superb
82%
Long Way Round
433 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
5,858 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,720 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,190 votes
4
— Poor
82%
Hell on Wheels
3,808 votes
7
— Good
81%
Inside No. 9
989 votes
8
— Great
81%
Silo
5,210 votes
7
— Good
81%
Marvel's The Punisher
10,783 votes
3
— Bad
81%
Prison Break
22,717 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,658 votes
9
— Superb
81%
Formula 1: Drive to Survive
2,255 votes
9
— Superb
81%
Ray Donovan
5,628 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,322 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Long Way Down
262 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sharp Objects
4,333 votes
9
— Superb
80%
Umbre
200 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bates Motel
7,892 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup