trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Riccardo Gambino
0
followers
Acireale
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
77
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
The Martian
51,647 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,557 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,856 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,213 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,172 votes
7
— Good
82%
Jurassic Park
32,575 votes
7
— Good
78%
Titanic
30,728 votes
7
— Good
77%
Home Alone
30,652 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
30,626 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,216 votes
7
— Good
75%
Spider-Man
26,512 votes
7
— Good
74%
Brave
24,074 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,390 votes
7
— Good
83%
Hidden Figures
23,161 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,118 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
22,776 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
20,476 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,461 votes
7
— Good
77%
Limitless
20,220 votes
7
— Good
70%
Don't Look Up
19,474 votes
7
— Good
75%
Jumanji
17,102 votes
7
— Good
73%
Madagascar
16,960 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
16,933 votes
7
— Good
76%
Toy Story 4
16,634 votes
7
— Good
75%
Creed
16,302 votes
7
— Good
73%
A Bug's Life
15,941 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,547 votes
7
— Good
74%
The Devil Wears Prada
13,224 votes
7
— Good
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,495 votes
7
— Good
67%
War of the Worlds
12,321 votes
7
— Good
77%
The Fault in Our Stars
12,057 votes
7
— Good
71%
Ice Age: The Meltdown
11,680 votes
7
— Good
71%
Super 8
11,480 votes
7
— Good
77%
Luca
11,391 votes
7
— Good
70%
Angels & Demons
11,028 votes
7
— Good
64%
Click
10,457 votes
7
— Good
70%
King Kong
10,449 votes
7
— Good
76%
Corpse Bride
9,950 votes
7
— Good
76%
The Illusionist
9,655 votes
7
— Good
73%
Grease
9,405 votes
7
— Good
67%
The Babadook
8,763 votes
7
— Good
71%
Cube
8,717 votes
7
— Good
68%
Signs
8,468 votes
7
— Good
73%
The Post
8,277 votes
7
— Good
69%
In the Heart of the Sea
8,224 votes
7
— Good
70%
21
7,736 votes
7
— Good
72%
Enchanted
7,064 votes
7
— Good
68%
Silent Hill
6,849 votes
7
— Good
71%
The Lion King II: Simba's Pride
6,235 votes
7
— Good
74%
Identity
6,035 votes
7
— Good
76%
Army of Darkness
5,983 votes
7
— Good
73%
Unbroken
5,871 votes
7
— Good
70%
Disturbia
5,341 votes
7
— Good
72%
Primer
5,045 votes
7
— Good
72%
Phantom Thread
4,615 votes
7
— Good
64%
1922
4,180 votes
7
— Good
74%
The Cat Returns
2,876 votes
7
— Good
67%
Funny Games
2,501 votes
7
— Good
74%
Across the Universe
2,438 votes
7
— Good
71%
The Map of Tiny Perfect Things
1,708 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup