Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
riotactpdx
0
Followers
0
Following
Beaverton, Oregon
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
29
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,414 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,964 votes
10
— Nine Nine!
76%
The Flash
24,544 votes
6
— Fair
84%
The Mandalorian
23,301 votes
10
— This is the Way.
86%
Ted Lasso
12,706 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,355 votes
9
— Superb
84%
Stargate Atlantis
6,626 votes
9
— Superb
73%
What If...?
6,409 votes
6
— Fair
83%
What We Do in the Shadows
4,962 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shadow and Bone
4,994 votes
8
— Great
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,678 votes
9
— Superb
74%
Locke & Key
4,948 votes
9
— Superb
80%
The Rookie
4,012 votes
9
— Superb
78%
Resident Alien
3,513 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sweet Tooth
3,391 votes
8
— Great
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,596 votes
9
— Superb
71%
Stargirl
1,704 votes
8
— Great
67%
Monsters at Work
695 votes
8
— Great
71%
MasterChef Australia
669 votes
9
— Superb
69%
KEVIN CAN F**K HIMSELF
661 votes
6
— Fair
75%
Jurassic World: Camp Cretaceous
615 votes
9
— Superb
64%
Walker
650 votes
7
— Good
74%
Private Eyes
384 votes
8
— Great
72%
The Mysterious Benedict Society
346 votes
10
— Totally Ninja!
72%
LEGO Masters
310 votes
7
— Good
68%
The Hardy Boys
247 votes
8
— Great
75%
LEGO Masters (AU)
107 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Expedition X
97 votes
7
— Good
64%
Beauty and the Geek Australia
42 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch