trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tony
VIP
86
followers
bi. cis. he/his.
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
33
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
WandaVision
16,297 votes
9
— Superb
79%
Grey's Anatomy
14,783 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,776 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,340 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,940 votes
9
— Superb
87%
Succession
8,284 votes
9
— Superb
80%
Bates Motel
7,915 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,527 votes
9
— Superb
82%
Mare of Easttown
5,305 votes
9
— Superb
76%
A Series of Unfortunate Events
5,053 votes
9
— Superb
80%
Atypical
4,970 votes
9
— Superb
76%
Superstore
4,600 votes
9
— Superb
77%
Dead to Me
3,297 votes
9
— Superb
75%
Baby Reindeer
3,086 votes
9
— Superb
77%
Reign
2,700 votes
9
— Superb
75%
Baby Daddy
1,447 votes
9
— Superb
74%
The Dropout
1,299 votes
9
— Superb
81%
The Get Down
1,295 votes
9
— Superb
78%
Wild Wild Country
1,200 votes
9
— Superb
80%
Reservation Dogs
1,188 votes
9
— Superb
78%
Zoey's Extraordinary Playlist
943 votes
9
— Superb
70%
The Staircase
929 votes
9
— Superb
78%
The Keepers
846 votes
9
— Superb
69%
The Chair
715 votes
9
— Superb
77%
Beckham
688 votes
9
— Superb
75%
Cardinal
618 votes
9
— Superb
73%
Speechless
576 votes
9
— Superb
75%
The Other Two
558 votes
9
— Superb
78%
Gavin & Stacey
556 votes
9
— Superb
78%
Good Behavior
550 votes
9
— Superb
67%
Katy Keene
223 votes
9
— Superb
70%
Rebel
160 votes
9
— Superb
71%
Four Lives
119 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup