trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rob Hunter
VIP
4
60
followers
UK
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
253
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,246 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,163 votes
7
— Good
72%
Aquaman
31,559 votes
7
— Good
73%
Cars
26,734 votes
7
— Good
63%
The Mummy
25,270 votes
7
— Good
67%
Alien: Covenant
24,674 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
22,825 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,221 votes
7
— Good
70%
Snowpiercer
19,110 votes
7
— Good
69%
Murder on the Orient Express
18,903 votes
7
— Good
77%
Fury
18,866 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,460 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,378 votes
7
— Good
75%
Creed
16,313 votes
7
— Good
67%
Hancock
16,003 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
15,503 votes
7
— Good
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,292 votes
7
— Good
70%
Bad Boys for Life
14,056 votes
7
— Good
73%
A Quiet Place Part II
13,787 votes
7
— Good
66%
Total Recall
11,887 votes
7
— Good
70%
The Adam Project
11,782 votes
7
— Good
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,172 votes
7
— Good
66%
The King's Man
10,655 votes
7
— Good
65%
The Lost City
10,508 votes
7
— Good
76%
Lost in Translation
10,463 votes
7
— Good
69%
Madagascar: Escape 2 Africa
10,096 votes
7
— Good
72%
Logan Lucky
10,035 votes
7
— Good
75%
Palm Springs
9,729 votes
7
— Good
60%
Hellboy
9,445 votes
7
— Good
73%
One Hundred and One Dalmatians
8,950 votes
7
— Good
71%
The Black Phone
8,812 votes
7
— Good
73%
The Equalizer 3
8,702 votes
7
— Good
69%
Goosebumps
8,337 votes
7
— Good
63%
Bee Movie
8,154 votes
7
— Good
70%
Bridget Jones's Baby
8,143 votes
7
— Good
76%
Stargate
8,132 votes
7
— Good
64%
Leave the World Behind
7,863 votes
7
— Good
64%
47 Meters Down
7,793 votes
7
— Good
65%
Scream
7,529 votes
7
— Good
65%
X
7,043 votes
7
— Good
69%
Barbarian
7,030 votes
7
— Good
66%
Smile
7,011 votes
7
— Good
66%
The Killer
6,756 votes
7
— Good
72%
Extraction 2
6,751 votes
7
— Good
58%
Meg 2: The Trench
6,346 votes
7
— Good
63%
Knock at the Cabin
6,310 votes
7
— Good
66%
A Haunting in Venice
6,076 votes
7
— Good
69%
Plane
6,070 votes
7
— Good
55%
Knock Knock
6,013 votes
7
— Good
70%
Violent Night
5,975 votes
7
— Good
69%
Triangle of Sadness
5,847 votes
7
— Good
62%
Ava
5,774 votes
7
— Good
65%
The Guilty
5,595 votes
7
— Good
67%
Scream VI
5,445 votes
7
— Good
73%
Spies in Disguise
5,324 votes
7
— Good
70%
The Family Plan
5,322 votes
7
— Good
65%
The Village
5,289 votes
7
— Good
72%
Rocky Balboa
5,098 votes
7
— Good
61%
Five Nights at Freddy's
5,014 votes
7
— Good
68%
The Family
4,971 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup