trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rob
VIP
4
10
followers
Lithuania
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
62
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
81%
How I Met Your Mother
41,490 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,034 votes
8
— Great
86%
The Office
27,381 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,077 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,684 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,920 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,182 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,401 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,651 votes
9
— Superb
84%
Community
20,256 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,583 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,699 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,444 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,055 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
16,894 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,184 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,254 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,618 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,740 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,375 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,717 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,386 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,193 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,202 votes
5
— Meh
82%
The Legend of Korra
9,378 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fleabag
8,745 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,342 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,958 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Euphoria
8,136 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,025 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Watchmen
7,077 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,760 votes
8
— Great
79%
Legion
6,962 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,550 votes
7
— Good
79%
11.22.63
6,261 votes
9
— Superb
81%
Barry
6,083 votes
8
— Great
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,184 votes
8
— Great
83%
Schitt's Creek
5,008 votes
7
— Good
76%
His Dark Materials
5,130 votes
7
— Good
76%
A Series of Unfortunate Events
5,042 votes
8
— Great
88%
Over the Garden Wall
4,158 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Manifest
4,511 votes
6
— Fair
76%
Dexter: New Blood
4,230 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,845 votes
8
— Great
80%
Ash vs Evil Dead
3,859 votes
8
— Great
75%
Doom Patrol
3,705 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
3,071 votes
8
— Great
77%
Happy!
2,380 votes
8
— Great
83%
Regular Show
2,236 votes
8
— Great
73%
Love
2,277 votes
8
— Great
80%
Undone
1,611 votes
9
— Superb
84%
The Amazing World of Gumball
1,445 votes
9
— Superb
77%
The Midnight Gospel
1,364 votes
9
— Superb
76%
Kidding
1,023 votes
8
— Great
77%
Impulse
988 votes
8
— Great
76%
Fresh Meat
947 votes
7
— Good
84%
The Spectacular Spider-Man
892 votes
8
— Great
83%
Infinity Train
865 votes
8
— Great
75%
Video Game High School
836 votes
8
— Great
84%
How To with John Wilson
732 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup