trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Carolina Rodrigues
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
68
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
90%
Arcane
10,923 votes
9
— Superb
88%
The Owl House
1,449 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Almost Angels
64 votes
9
— Superb
86%
Heartstopper
2,945 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,016 votes
8
— Great
84%
Derry Girls
2,561 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,039 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,337 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,359 votes
9
— Superb
80%
Carmilla
243 votes
8
— Great
80%
Atypical
4,967 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,734 votes
9
— Superb
80%
ONE PIECE
4,164 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,242 votes
7
— Good
79%
Reacher
6,523 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,074 votes
9
— Superb
78%
Dickinson
1,252 votes
9
— Superb
78%
Love, Victor
1,145 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,732 votes
8
— Great
78%
The Sex Lives of College Girls
896 votes
9
— Superb
78%
Travelers
3,821 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,672 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,280 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,089 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Heartbreak High
569 votes
7
— Good
77%
The 100
20,119 votes
8
— Great
77%
Good Girls
2,649 votes
8
— Great
76%
The Night Agent
3,083 votes
9
— Superb
75%
Wynonna Earp
1,748 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pretty Little Liars
8,906 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
5,898 votes
8
— Great
75%
Motherland: Fort Salem
1,236 votes
8
— Great
74%
Warrior Nun
2,868 votes
9
— Superb
74%
Chaser Game W: My Evil Boss is My Ex-Girlfriend
16 votes
7
— Good
73%
The Recruit
1,355 votes
8
— Great
73%
Titans
5,705 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,133 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Show Me Love
25 votes
7
— Good
73%
2 Broke Girls
9,047 votes
9
— Superb
72%
Deadly Class
1,378 votes
7
— Good
72%
Class of '07
274 votes
8
— Great
72%
NCIS: Hawai'i
568 votes
8
— Great
72%
The Most Beautiful Flower
24 votes
7
— Good
72%
Nancy Drew
722 votes
8
— Great
71%
The New Adventures of Old Christine
390 votes
7
— Good
71%
Manifest
4,517 votes
7
— Good
71%
Percy Jackson and the Olympians
1,756 votes
6
— Fair
71%
Fate: The Winx Saga
2,832 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,221 votes
8
— Great
70%
Pretty Little Liars: Original Sin
449 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,150 votes
8
— Great
69%
Fakes
117 votes
7
— Good
69%
Pretty Little Liars: The Perfectionists
476 votes
7
— Good
68%
XO, Kitty
650 votes
8
— Great
66%
First Kill
853 votes
7
— Good
65%
Kaleidoscope
1,748 votes
7
— Good
65%
Citadel
1,486 votes
7
— Good
65%
Orphan Black: Echoes
163 votes
8
— Great
64%
No Traces
83 votes
7
— Good
64%
Welcome to Eden
583 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup