trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Peter J. Mello
VIP
8
42
followers
Fort Bragg, CA, USA
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
270
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
89%
Game of Thrones
131,140 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,266 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,006 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,910 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,359 votes
4
— Poor
81%
How I Met Your Mother
41,468 votes
3
— Bad
85%
House
29,939 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,051 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,663 votes
8
— Great
87%
Better Call Saul
25,054 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,465 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,295 votes
2
— Terrible
84%
House of Cards
24,229 votes
7
— Good
84%
Suits
24,246 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,390 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,963 votes
8
— Great
84%
South Park
19,191 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
17,789 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,116 votes
4
— Poor
91%
The Sopranos
15,171 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,610 votes
4
— Poor
85%
The Last of Us
13,417 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,670 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,082 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,750 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,326 votes
3
— Bad
70%
Two and a Half Men
12,342 votes
5
— Meh
82%
24
11,229 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,066 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
9,882 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,925 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,274 votes
10
— Totally Ninja!
73%
2 Broke Girls
9,035 votes
6
— Fair
74%
Star Trek: Discovery
8,516 votes
7
— Good
79%
Weeds
8,109 votes
7
— Good
80%
That '70s Show
7,891 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,761 votes
7
— Good
69%
Glee
8,292 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,392 votes
8
— Great
80%
Lie to Me
7,297 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Big Little Lies
7,053 votes
6
— Fair
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,241 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
6,791 votes
9
— Superb
78%
The Man in the High Castle
6,809 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
5,856 votes
6
— Fair
84%
The Good Wife
5,519 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Billions
5,438 votes
9
— Superb
74%
Designated Survivor
5,633 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,369 votes
6
— Fair
72%
Scorpion
5,299 votes
7
— Good
85%
Yellowstone
4,828 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,044 votes
8
— Great
77%
My Name Is Earl
4,864 votes
7
— Good
76%
See
4,805 votes
8
— Great
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,566 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,698 votes
2
— Terrible
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,641 votes
7
— Good
71%
Manifest
4,506 votes
7
— Good
83%
Halt and Catch Fire
4,157 votes
9
— Superb
89%
The West Wing
3,824 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup