trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rosario Marcantonio
2
followers
Potenza
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
83%
Guardians of the Galaxy
96,620 votes
9
— Superb
88%
The Dark Knight
74,903 votes
9
— Superb
85%
Interstellar
72,685 votes
9
— Superb
78%
Avatar
60,143 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,337 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,957 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
49,045 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,669 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
39,249 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,992 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,213 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,350 votes
9
— Superb
77%
The Revenant
33,931 votes
9
— Superb
81%
Shutter Island
32,762 votes
9
— Superb
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,194 votes
9
— Superb
79%
Shrek
30,363 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
29,031 votes
9
— Superb
72%
The Maze Runner
28,015 votes
9
— Superb
70%
Black Widow
24,038 votes
9
— Superb
85%
The Intouchables
19,726 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,527 votes
9
— Superb
80%
Prisoners
19,752 votes
9
— Superb
77%
Taken
18,647 votes
9
— Superb
70%
The Legend of Tarzan
17,924 votes
9
— Superb
72%
We're the Millers
17,571 votes
9
— Superb
75%
Source Code
16,887 votes
9
— Superb
64%
The Meg
16,261 votes
9
— Superb
72%
Hotel Transylvania 2
14,045 votes
9
— Superb
69%
Fast & Furious
13,566 votes
9
— Superb
72%
Armageddon
13,120 votes
9
— Superb
72%
Live Free or Die Hard
11,543 votes
9
— Superb
69%
White House Down
9,831 votes
9
— Superb
59%
A Good Day to Die Hard
9,761 votes
9
— Superb
65%
The Blair Witch Project
7,483 votes
9
— Superb
68%
The Grey
6,097 votes
9
— Superb
70%
Solace
5,915 votes
9
— Superb
80%
A Bronx Tale
3,168 votes
9
— Superb
71%
Notorious
1,154 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup