trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rosario Marcantonio
2
followers
Potenza
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
106
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Walking Dead
65,952 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,293 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,180 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,724 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,889 votes
7
— Good
81%
The Mentalist
12,362 votes
7
— Good
82%
Californication
11,275 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,256 votes
7
— Good
73%
2 Broke Girls
9,059 votes
7
— Good
79%
Weeds
8,125 votes
7
— Good
79%
Misfits
8,082 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,545 votes
7
— Good
82%
Big Little Lies
7,079 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,245 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,930 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
5,922 votes
7
— Good
82%
The Killing
5,869 votes
7
— Good
86%
Deadwood
5,117 votes
7
— Good
78%
Da Vinci's Demons
5,177 votes
7
— Good
80%
The Fall
4,617 votes
7
— Good
71%
Defiance
4,342 votes
7
— Good
75%
NCIS: Los Angeles
3,684 votes
7
— Good
74%
Timeless
3,277 votes
7
— Good
82%
The Knick
2,879 votes
7
— Good
79%
Blue Bloods
2,754 votes
7
— Good
69%
Dracula
2,687 votes
7
— Good
76%
Covert Affairs
2,511 votes
7
— Good
67%
Extant
2,588 votes
7
— Good
69%
Hemlock Grove
2,519 votes
7
— Good
70%
Scream Queens
2,513 votes
7
— Good
79%
Rizzoli & Isles
2,306 votes
7
— Good
74%
Servant
2,387 votes
7
— Good
79%
Manhunt
2,142 votes
7
— Good
73%
Salem
1,954 votes
7
— Good
84%
Gomorra
1,807 votes
7
— Good
68%
Zoo
1,956 votes
7
— Good
81%
Longmire
1,645 votes
7
— Good
71%
Ascension
1,617 votes
7
— Good
74%
Witches of East End
1,575 votes
7
— Good
78%
Terror in Resonance
1,418 votes
7
— Good
75%
Reaper
1,412 votes
7
— Good
71%
Private Practice
1,346 votes
7
— Good
84%
Southland
1,230 votes
7
— Good
75%
Graceland
1,236 votes
7
— Good
72%
Breakout Kings
1,212 votes
7
— Good
61%
Joey
1,239 votes
7
— Good
71%
Fortitude
1,129 votes
7
— Good
71%
Legends
1,124 votes
7
— Good
72%
Frequency
1,094 votes
7
— Good
74%
Prison School
1,021 votes
7
— Good
63%
Minority Report
1,043 votes
7
— Good
72%
Kabaneri of the Iron Fortress
942 votes
7
— Good
72%
Second Chance
854 votes
7
— Good
80%
Welcome to the N.H.K.
689 votes
7
— Good
75%
Good Witch
659 votes
7
— Good
65%
Transporter
698 votes
7
— Good
71%
Tin Star
663 votes
7
— Good
75%
Harrow
599 votes
7
— Good
74%
Secrets and Lies
587 votes
7
— Good
71%
Backstrom
534 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup