trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Roxxie917
5
followers
South Carolina
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
69
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
78%
Despicable Me
32,535 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
31,088 votes
7
— Good
62%
Ghostbusters
22,429 votes
7
— Good
80%
Prisoners
19,661 votes
7
— Good
71%
Why Him?
15,248 votes
7
— Good
70%
Bad Boys for Life
13,991 votes
7
— Good
73%
Lady Bird
12,679 votes
7
— Good
70%
Horrible Bosses
12,517 votes
7
— Good
72%
Cloudy with a Chance of Meatballs
11,914 votes
7
— Good
75%
Molly's Game
9,829 votes
7
— Good
62%
The Emoji Movie
8,913 votes
7
— Good
71%
The Grinch
8,066 votes
7
— Good
65%
Pain & Gain
8,239 votes
7
— Good
74%
Fences
7,427 votes
7
— Good
66%
Monsters vs Aliens
6,934 votes
7
— Good
65%
Crawl
6,377 votes
7
— Good
60%
Alvin and the Chipmunks
6,011 votes
7
— Good
70%
The Family Plan
5,291 votes
7
— Good
70%
Imperium
5,207 votes
7
— Good
69%
Horton Hears a Who!
5,119 votes
7
— Good
65%
Malignant
4,876 votes
7
— Good
67%
Atlas
3,808 votes
7
— Good
62%
The Gambler
3,233 votes
7
— Good
70%
American Animals
2,990 votes
7
— Good
64%
Apostle
2,878 votes
7
— Good
63%
Hellraiser
2,911 votes
7
— Good
65%
Broken City
2,796 votes
7
— Good
64%
Freelance
2,810 votes
7
— Good
66%
The Nut Job
2,635 votes
7
— Good
73%
The Basketball Diaries
2,246 votes
7
— Good
77%
Three Identical Strangers
1,944 votes
7
— Good
62%
Cobweb
2,086 votes
7
— Good
67%
Nowhere
1,825 votes
7
— Good
62%
57 Seconds
1,798 votes
7
— Good
57%
The Ice Age Adventures of Buck Wild
1,844 votes
7
— Good
70%
Sleeping Dogs
1,617 votes
7
— Good
67%
Goon: Last of the Enforcers
1,580 votes
7
— Good
54%
Choose or Die
1,715 votes
7
— Good
62%
Timeline
1,593 votes
7
— Good
61%
The Hole in the Ground
1,574 votes
7
— Good
71%
The Valet
1,338 votes
7
— Good
60%
Imaginary
1,448 votes
7
— Good
61%
Emelie
1,298 votes
7
— Good
64%
Resident Evil: Death Island
1,261 votes
7
— Good
72%
The Hollars
1,171 votes
7
— Good
69%
Where'd You Go, Bernadette
1,138 votes
7
— Good
53%
Escape Room
1,260 votes
7
— Good
75%
Mommy Dead and Dearest
1,033 votes
7
— Good
58%
Dual
1,140 votes
7
— Good
67%
Inside Man: Most Wanted
1,039 votes
7
— Good
57%
The Astronaut's Wife
984 votes
7
— Good
60%
The Man from Earth : Holocene
893 votes
7
— Good
70%
The Body
729 votes
7
— Good
66%
Emergency
692 votes
7
— Good
65%
Unknown
613 votes
7
— Good
67%
Flesh & Blood
552 votes
7
— Good
63%
Let Us Prey
566 votes
7
— Good
57%
It Lives Inside
593 votes
7
— Good
60%
The Dive
465 votes
7
— Good
59%
No Escape Room
395 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup