trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Roy Aiken
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
30
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Logan
60,813 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,277 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,581 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,265 votes
7
— Good
81%
Finding Nemo
39,545 votes
7
— Good
71%
X-Men: Apocalypse
37,092 votes
7
— Good
77%
The Revenant
33,945 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
28,021 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,212 votes
7
— Good
78%
Star Trek Into Darkness
23,370 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,262 votes
7
— Good
83%
Dune: Part Two
17,618 votes
7
— Good
71%
Extraction
12,793 votes
7
— Good
53%
Fantastic Four
13,644 votes
7
— Good
77%
The Emperor's New Groove
10,546 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,328 votes
7
— Good
71%
Criminal
8,604 votes
7
— Good
66%
Transformers: Rise of the Beasts
8,002 votes
7
— Good
74%
Eye in the Sky
7,369 votes
7
— Good
72%
Dumbo
7,409 votes
7
— Good
69%
Underworld: Rise of the Lycans
6,486 votes
7
— Good
73%
The Call of the Wild
5,017 votes
7
— Good
73%
Frozen Fever
4,538 votes
7
— Good
74%
The Fox and the Hound
4,452 votes
7
— Good
74%
Land of Bad
3,816 votes
7
— Good
70%
Kung Fu Panda 4
3,733 votes
7
— Good
67%
Secret in Their Eyes
3,469 votes
7
— Good
64%
Sweet Girl
2,672 votes
7
— Good
65%
Precious Cargo
2,320 votes
7
— Good
68%
The Painter
780 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup