trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Roylegr
0
followers
Netherlands
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
64
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,214 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,518 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,079 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,035 votes
7
— Good
87%
Star Trek: The Next Generation
8,269 votes
6
— Fair
86%
Futurama
19,561 votes
6
— Fair
86%
Fringe
23,385 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,149 votes
6
— Fair
85%
House
29,926 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,874 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,114 votes
7
— Good
85%
Friends
41,331 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,094 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,879 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
26,648 votes
7
— Good
84%
South Park
19,181 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,221 votes
8
— Great
84%
Spartacus
11,395 votes
9
— Superb
84%
Scrubs
13,369 votes
7
— Good
84%
The Pacific
5,646 votes
8
— Great
83%
Luther
7,661 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,672 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,458 votes
8
— Great
82%
Outlander
6,928 votes
9
— Superb
82%
Black Sails
7,802 votes
8
— Great
81%
Malcolm in the Middle
6,077 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,749 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,708 votes
8
— Great
80%
Frasier
3,774 votes
6
— Fair
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,005 votes
7
— Good
80%
That '70s Show
7,886 votes
8
— Great
79%
Shaun the Sheep
525 votes
7
— Good
79%
The Walking Dead
65,762 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
60,981 votes
7
— Good
79%
Married... with Children
3,444 votes
8
— Great
78%
MacGyver
1,881 votes
8
— Great
78%
Jericho
3,258 votes
8
— Great
78%
Travelers
3,812 votes
8
— Great
78%
Harley and the Davidsons
161 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,841 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,621 votes
8
— Great
77%
The 100
20,083 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,761 votes
9
— Superb
76%
American Dad!
8,335 votes
7
— Good
76%
Miami Vice
646 votes
8
— Great
75%
The A-Team
1,595 votes
8
— Great
75%
The Last Ship
5,582 votes
8
— Great
75%
The King of Queens
2,901 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,706 votes
8
— Great
74%
Blindspot
6,755 votes
8
— Great
74%
Home Improvement
1,959 votes
7
— Good
74%
Knight Rider
1,597 votes
7
— Good
74%
The Dukes of Hazzard
434 votes
7
— Good
73%
The 4400
2,864 votes
8
— Great
73%
Colony
3,172 votes
7
— Good
72%
FlashForward
3,543 votes
8
— Great
71%
Airwolf
444 votes
7
— Good
71%
Everybody Loves Raymond
2,152 votes
7
— Good
70%
Two and a Half Men
12,335 votes
8
— Great
69%
According to Jim
956 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup