trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
rrubyj
VIP
7
2
followers
Middle Island, New York
65
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
83%
Guardians of the Galaxy
96,550 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
49,012 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,391 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Venom
33,829 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Justice League
31,639 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Aquaman
31,585 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Minions
24,478 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Shape of Water
22,381 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,507 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Green Book
19,199 votes
10
— Totally Ninja!
77%
A Star Is Born
18,821 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Equalizer 2
16,500 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Gentlemen
16,412 votes
10
— Totally Ninja!
73%
American Made
15,884 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Wind River
14,685 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Girl with the Dragon Tattoo
13,509 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Darkest Hour
9,986 votes
10
— Totally Ninja!
69%
American Assassin
9,689 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Den of Thieves
9,606 votes
10
— Totally Ninja!
73%
12 Strong
7,229 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Brawl in Cell Block 99
4,724 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Papillon
4,080 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Wall
3,582 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Child 44
3,085 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Defiance
3,022 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Harriet
2,166 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Deadwood: The Movie
2,078 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Brooklyn's Finest
1,883 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Beirut
1,792 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Outsider
1,492 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Survivalist
1,337 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Woman Walks Ahead
454 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Zygote
304 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Legend of Ben Hall
295 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Janis: Little Girl Blue
272 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Armadillo
261 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Deep Water
118 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Each Dawn I Die
56 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup