Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rafal S.
1
Follower
0
Following
Łódź, Łódź Voivodeship
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
54
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,848 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
51,235 votes
9
— Superb
81%
Joker
48,779 votes
9
— Superb
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,309 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,322 votes
9
— Superb
91%
The Shawshank Redemption
43,956 votes
9
— Superb
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,904 votes
9
— Superb
82%
Jurassic Park
33,554 votes
9
— Superb
81%
The Imitation Game
31,332 votes
9
— Superb
83%
Hacksaw Ridge
31,258 votes
9
— Superb
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
30,437 votes
9
— Superb
88%
The Godfather
29,329 votes
9
— Superb
81%
Kill Bill: Vol. 1
28,590 votes
9
— Superb
80%
Blade Runner
27,814 votes
9
— Superb
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,902 votes
9
— Superb
83%
Raiders of the Lost Ark
25,760 votes
9
— Superb
83%
Hidden Figures
23,578 votes
9
— Superb
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
22,269 votes
9
— Superb
83%
Good Will Hunting
22,077 votes
9
— Superb
88%
Schindler's List
21,611 votes
9
— Superb
80%
Kill Bill: Vol. 2
21,086 votes
9
— Superb
84%
American History X
20,724 votes
9
— Superb
77%
Sully
20,676 votes
9
— Superb
80%
Prisoners
20,378 votes
9
— Superb
87%
The Godfather: Part II
18,463 votes
9
— Superb
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,954 votes
9
— Superb
68%
The Day After Tomorrow
15,219 votes
9
— Superb
78%
The Notebook
12,221 votes
9
— Superb
77%
Total Recall
12,119 votes
9
— Superb
81%
The Help
10,671 votes
9
— Superb
71%
Non-Stop
10,614 votes
9
— Superb
73%
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
9,979 votes
9
— Superb
77%
Law Abiding Citizen
9,818 votes
9
— Superb
70%
The Island
9,811 votes
9
— Superb
73%
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
8,555 votes
9
— Superb
78%
Lucky Number Slevin
8,122 votes
9
— Superb
64%
The Tourist
6,584 votes
9
— Superb
78%
Misery
6,209 votes
9
— Superb
76%
Galaxy Quest
5,979 votes
9
— Superb
68%
Eagle Eye
5,439 votes
9
— Superb
80%
Hotel Rwanda
5,187 votes
9
— Superb
76%
The Last of the Mohicans
4,348 votes
9
— Superb
77%
The Peanut Butter Falcon
4,126 votes
9
— Superb
66%
Before I Go to Sleep
3,257 votes
9
— Superb
78%
The Color Purple
2,307 votes
9
— Superb
66%
Black Sea
2,042 votes
9
— Superb
77%
The Bridges of Madison County
1,817 votes
9
— Superb
77%
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert
1,383 votes
9
— Superb
71%
Rob Roy
881 votes
9
— Superb
72%
The Road Within
762 votes
9
— Superb
72%
North Country
736 votes
9
— Superb
77%
Out in the Dark
256 votes
9
— Superb
71%
The Lady
223 votes
9
— Superb
73%
A Home of Our Own
103 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch