trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rúben Vieira
36
followers
Portugal
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
96
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
130,991 votes
5
— Meh
87%
Pose
1,357 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,292 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,317 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,263 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,369 votes
7
— Good
81%
How to Get Away with Murder
10,200 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,419 votes
8
— Great
80%
Code Black
837 votes
9
— Superb
80%
Grace and Frankie
2,341 votes
9
— Superb
80%
Jane the Virgin
3,379 votes
9
— Superb
79%
Looking
1,300 votes
10
— Totally Ninja!
79%
RuPaul's Drag Race
1,785 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,947 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,723 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,187 votes
8
— Great
79%
The Challenge
397 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Life in Pieces
907 votes
9
— Superb
78%
Empire
2,460 votes
8
— Great
78%
The Keepers
845 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,829 votes
8
— Great
77%
Humans
3,654 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,074 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
10,985 votes
9
— Superb
77%
The Amazing Race
1,228 votes
9
— Superb
77%
RuPaul's Drag Race All Stars
833 votes
9
— Superb
76%
The Royals
672 votes
9
— Superb
76%
Superstore
4,568 votes
9
— Superb
76%
You
10,128 votes
9
— Superb
76%
UnREAL
1,151 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Desperate Housewives
5,556 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Devious Maids
1,314 votes
8
— Great
76%
Gossip Girl
7,194 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Challenge: Champs vs. Stars
35 votes
8
— Great
75%
Solitary
27 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
8,887 votes
8
— Great
75%
Survivor
2,380 votes
10
— Totally Ninja!
75%
F is for Family
1,925 votes
8
— Great
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,693 votes
7
— Good
73%
Australian Survivor
199 votes
8
— Great
72%
Ugly Betty
1,226 votes
9
— Superb
72%
The Circle (UK)
86 votes
9
— Superb
72%
RuPaul's Drag Race UK
368 votes
8
— Great
72%
The Carrie Diaries
1,223 votes
8
— Great
72%
RuPaul's Drag Race: Untucked!
183 votes
8
— Great
72%
3 Mulheres
12 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Circle
697 votes
8
— Great
72%
The Challenge: Champs vs. Pros
22 votes
9
— Superb
72%
Sequester
10 votes
6
— Fair
71%
The Real O'Neals
396 votes
9
— Superb
70%
Scream: The TV Series
2,442 votes
8
— Great
70%
Big Brother Canada
226 votes
7
— Good
70%
13 Reasons Why
14,063 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,273 votes
8
— Great
70%
Scream Queens
2,501 votes
7
— Good
70%
Stranded with a Million Dollars
15 votes
9
— Superb
69%
Glee
8,292 votes
9
— Superb
69%
Eye Candy
530 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Voice
1,502 votes
8
— Great
67%
Riverdale
7,369 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup