Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rubens Faria
0
Followers
0
Following
Brazil
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
122
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
88%
The Godfather
29,344 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Matrix
63,537 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,876 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spirited Away
24,840 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,373 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,582 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
50,499 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
20,336 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Guardians of the Galaxy
98,808 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
47,496 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
66,967 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Oppenheimer
23,384 votes
9
— Superb
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,682 votes
7
— Good
80%
Puss in Boots: The Last Wish
10,429 votes
9
— Superb
80%
Deadpool & Wolverine
13,268 votes
8
— Great
80%
About Time
14,935 votes
6
— Fair
80%
Bono & The Edge: A Sort of Homecoming with Dave Letterman
84 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Knives Out
33,713 votes
8
— Great
79%
Room
16,139 votes
7
— Good
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,975 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Society of the Snow
5,950 votes
8
— Great
79%
John Wick
52,797 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,457 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Avatar
61,690 votes
8
— Great
78%
A Man Called Otto
8,180 votes
8
— Great
78%
Inside Out 2
8,782 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
67,328 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Holdovers
5,943 votes
8
— Great
77%
Godzilla Minus One
7,892 votes
9
— Superb
77%
Ex Machina
31,451 votes
8
— Great
77%
Tetris
5,951 votes
7
— Good
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,637 votes
8
— Great
77%
Wind River
14,974 votes
8
— Great
77%
John Wick: Chapter 2
49,428 votes
8
— Great
77%
Luca
11,772 votes
8
— Great
77%
Drive
20,204 votes
6
— Fair
76%
The Whale
8,105 votes
6
— Fair
76%
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One
12,611 votes
10
— Totally Ninja!
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,784 votes
8
— Great
76%
Moneyball
10,775 votes
7
— Good
76%
Nobody
20,112 votes
7
— Good
76%
Sound of Freedom
3,901 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 4
17,444 votes
9
— Superb
75%
The Social Network
22,255 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
19,819 votes
8
— Great
75%
Guillermo del Toro's Pinocchio
4,533 votes
9
— Superb
75%
Begin Again
6,392 votes
7
— Good
75%
Rescued by Ruby
644 votes
7
— Good
75%
American Fiction
3,922 votes
8
— Great
74%
The Banshees of Inisherin
7,301 votes
7
— Good
74%
Doctor Sleep
10,549 votes
7
— Good
74%
Anatomy of a Fall
5,361 votes
8
— Great
74%
Air
5,976 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
45,340 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Intern
16,320 votes
7
— Good
74%
The Burial
1,995 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
14,735 votes
7
— Good
74%
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
7,625 votes
8
— Great
74%
The Fabelmans
4,218 votes
8
— Great
74%
The Super Mario Bros. Movie
16,516 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch