Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Jacob Johnson
VIP
2
1
Follower
0
Following
Brighton, England
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
33
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
87%
Better Call Saul
26,138 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,941 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,610 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,979 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
54,789 votes
8
— Great
84%
Community
20,774 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,366 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
23,122 votes
8
— Great
83%
Suits
24,871 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,876 votes
8
— Great
83%
Luther
7,794 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,589 votes
8
— Great
81%
The Great British Bake Off
871 votes
8
— Great
80%
After Life
4,838 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
23,285 votes
8
— Great
78%
Star Trek: Lower Decks
2,040 votes
8
— Great
77%
Star Trek: Enterprise
4,215 votes
8
— Great
77%
The Umbrella Academy
14,711 votes
8
— Great
77%
The 100
20,507 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
15,129 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,330 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,844 votes
8
— Great
76%
Santa Clarita Diet
4,688 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,530 votes
8
— Great
75%
Wilfred
2,706 votes
8
— Great
75%
The OA
6,776 votes
8
— Great
75%
F is for Family
1,967 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,911 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,314 votes
8
— Great
74%
Big Mouth
4,461 votes
8
— Great
73%
Kitchen Nightmares
1,075 votes
8
— Great
70%
Marvel's Luke Cage
9,416 votes
8
— Great
67%
Paradise PD
1,329 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch