trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sergio Frágola
0
followers
Almirante Brown, Buenos Aires
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
43
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,443 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,301 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,832 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,247 votes
9
— Superb
84%
Neon Genesis Evangelion
4,904 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Fallout
6,419 votes
9
— Superb
80%
The Boss
303 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,241 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,979 votes
8
— Great
78%
Jury Duty
1,309 votes
9
— Superb
78%
Pitch Meeting
29 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,732 votes
9
— Superb
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,456 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,596 votes
8
— Great
75%
Portlandia
1,320 votes
9
— Superb
75%
Vikings: Valhalla
1,960 votes
8
— Great
74%
Heroes
13,722 votes
8
— Great
74%
Future Man
2,330 votes
9
— Superb
73%
The Following
6,829 votes
8
— Great
73%
Halo
4,560 votes
9
— Superb
73%
Raising Dion
1,136 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,663 votes
8
— Great
71%
Marvel's Luke Cage
9,235 votes
8
— Great
70%
The Movies
70 votes
5
— Meh
70%
The Silent Sea
1,458 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,150 votes
8
— Great
70%
Transformers: War for Cybertron: Siege
261 votes
7
— Good
69%
Carmel: Who Killed Maria Marta?
142 votes
7
— Good
68%
Transformers: War for Cybertron: Earthrise
114 votes
8
— Great
67%
Living with Yourself
1,883 votes
7
— Good
67%
Pepsi, Where's My Jet?
536 votes
7
— Good
66%
Transformers: War for Cybertron: Kingdom
125 votes
9
— Superb
66%
Under the Dome
12,694 votes
5
— Meh
66%
Argentina 2001
23 votes
8
— Great
65%
Jupiters Legacy
2,082 votes
7
— Good
65%
Space Force
3,697 votes
6
— Fair
64%
Heroes Reborn
2,573 votes
6
— Fair
63%
That '90s Show
833 votes
7
— Good
62%
Between
915 votes
6
— Fair
62%
Marvel's Iron Fist
8,807 votes
7
— Good
60%
Echo
1,910 votes
6
— Fair
57%
Ju-On: Origins
343 votes
6
— Fair
54%
Resident Evil
1,851 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup