trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Nicholas S
1
follower
Milan, Lombardy
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
47
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
Once Upon a Time
14,887 votes
7
— Good
86%
Severance
8,974 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,162 votes
7
— Good
85%
Dragon Ball Z
6,287 votes
7
— Good
73%
What If...?
6,179 votes
7
— Good
76%
Lupin
6,022 votes
7
— Good
77%
The Sandman
5,971 votes
7
— Good
83%
Dragon Ball
4,763 votes
7
— Good
74%
Big Mouth
4,346 votes
7
— Good
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,060 votes
7
— Good
58%
Secret Invasion
3,606 votes
7
— Good
79%
The Promised Neverland
2,409 votes
7
— Good
84%
SPY x FAMILY
2,338 votes
7
— Good
69%
BONDiNG
1,395 votes
7
— Good
74%
The Dropout
1,305 votes
7
— Good
74%
Goblin Slayer
1,197 votes
7
— Good
77%
Scott Pilgrim Takes Off
1,195 votes
7
— Good
65%
Helstrom
807 votes
7
— Good
77%
The Ancient Magus' Bride
701 votes
7
— Good
75%
Grimgar of Fantasy and Ash
651 votes
7
— Good
67%
Uncoupled
624 votes
7
— Good
72%
My Little Monster
614 votes
7
— Good
75%
Marvel's Hit-Monkey
603 votes
7
— Good
79%
Tengoku Daimakyo
589 votes
7
— Good
71%
The Misfit of Demon King Academy
583 votes
7
— Good
74%
Zom 100: Bucket List of the Dead
576 votes
7
— Good
76%
Wotakoi: Love is Hard for Otaku
554 votes
7
— Good
78%
The Billion Dollar Code
517 votes
7
— Good
64%
Redo of Healer
484 votes
7
— Good
78%
Shaman King
464 votes
7
— Good
81%
Ascendance of a Bookworm
365 votes
7
— Good
72%
How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom
354 votes
7
— Good
71%
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Sword Oratoria
326 votes
7
— Good
71%
Heaven's Lost Property
308 votes
7
— Good
69%
Shaman King
305 votes
7
— Good
71%
Twin Star Exorcists
223 votes
7
— Good
63%
Harem in the Labyrinth of Another World
220 votes
7
— Good
71%
The Wrong Way to Use Healing Magic
216 votes
7
— Good
68%
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another World
210 votes
7
— Good
74%
ItaKiss
196 votes
7
— Good
68%
Mysterious Girlfriend X
184 votes
7
— Good
63%
My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World!
175 votes
7
— Good
74%
Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur
99 votes
7
— Good
70%
Fractale
96 votes
7
— Good
57%
Unlimited Fafnir
58 votes
7
— Good
78%
Capeta
38 votes
7
— Good
70%
Rhythm + Flow Italy
14 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup