trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Samdgadii
0
followers
USA
Samdgadii
is watching
Beverly Hills Cop: Axel F
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
House
30,043 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,533 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,757 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,650 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,109 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,511 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,581 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,410 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,213 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Arcane
10,996 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,485 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,081 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Black Sails
7,832 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bob's Burgers
7,365 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Cowboy Bebop
6,790 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,303 votes
10
— Totally Ninja!
73%
What If...?
6,178 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Stephen King's It
4,691 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Final Space
3,044 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Goldbergs
2,266 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Inside Job
2,113 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Mindy Project
1,968 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Gangs of London
1,818 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Shark Tank
1,328 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Miranda
896 votes
10
— Totally Ninja!
75%
THEM
927 votes
10
— Totally Ninja!
77%
How to Make It in America
760 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Great Pretender
623 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Marvel's Hit-Monkey
603 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Marvel's M.O.D.O.K.
589 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Pacific Rim: The Black
532 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Naked and Afraid
542 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scissor Seven
297 votes
10
— Totally Ninja!
78%
In Living Color
304 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Super Crooks
311 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Chosen
290 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Corner
258 votes
10
— Totally Ninja!
69%
George Lopez
262 votes
10
— Totally Ninja!
67%
MADtv
143 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mongrels
100 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup