trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Samy Achour
0
followers
San Diego, California
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
54
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
130,959 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,099 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,805 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,088 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,335 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,731 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,267 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,618 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,790 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,204 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,535 votes
9
— Superb
78%
Family Guy
18,826 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,395 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,197 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,054 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,855 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,714 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,572 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,441 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,787 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,409 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,161 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,321 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,752 votes
7
— Good
82%
30 Rock
7,630 votes
9
— Superb
86%
Top Gear
7,223 votes
7
— Good
81%
Bob's Burgers
7,303 votes
9
— Superb
81%
Barry
6,052 votes
8
— Great
84%
The Pacific
5,640 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth
4,701 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Atlanta
4,662 votes
8
— Great
82%
Veep
4,666 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Big Mouth
4,317 votes
9
— Superb
71%
Girls
3,715 votes
8
— Great
75%
Wilfred
2,680 votes
8
— Great
82%
Broad City
2,123 votes
8
— Great
87%
Nathan for You
1,830 votes
8
— Great
80%
Party Down
1,746 votes
8
— Great
75%
Portlandia
1,319 votes
8
— Great
81%
Babylon Berlin
993 votes
8
— Great
83%
The Eric Andre Show
704 votes
9
— Superb
83%
Anthony Bourdain: Parts Unknown
629 votes
9
— Superb
75%
Drunk History
576 votes
8
— Great
83%
Chef's Table
538 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Other Two
552 votes
9
— Superb
76%
Summer Heights High
397 votes
8
— Great
81%
Frisky Dingo
374 votes
8
— Great
77%
Documentary Now!
356 votes
8
— Great
84%
Check It Out! with Dr. Steve Brule
225 votes
9
— Superb
69%
Difficult People
249 votes
8
— Great
70%
NTSF:SD:SUV::
241 votes
8
— Great
71%
Kroll Show
231 votes
9
— Superb
73%
Jake and Amir
14 votes
9
— Superb
78%
Ken Burns Films
10 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup