trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jeramy Spicer
1
follower
Florence, Kentucky
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,332 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,679 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,238 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,739 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Die Hard
27,166 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Breakfast Club
13,353 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Rocketman
9,609 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dogma
6,714 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Clerks
4,982 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Zack and Miri Make a Porno
4,586 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Jay and Silent Bob Strike Back
3,374 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Clerks II
3,160 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Mallrats
2,806 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Chasing Amy
2,770 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loving Vincent
2,717 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Across the Universe
2,434 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Fahrenheit 9/11
2,248 votes
10
— Totally Ninja!
82%
13th
2,050 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Jay and Silent Bob Reboot
2,036 votes
10
— Totally Ninja!
76%
SLC Punk
700 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Flying Car
73 votes
10
— Totally Ninja!
84%
WWE WrestleMania X-Seven
69 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The 60s
46 votes
10
— Totally Ninja!
86%
CM Punk: Best in the World
44 votes
10
— Totally Ninja!
87%
WWE: The Rise + Fall of ECW
33 votes
10
— Totally Ninja!
84%
ECW One Night Stand 2005
33 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ladies and Gentlemen, My Name Is Paul Heyman
26 votes
10
— Totally Ninja!
72%
ECW One Night Stand 2006
25 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Monday Night War - WWE Raw vs. WCW Nitro
20 votes
10
— Totally Ninja!
73%
WWE Hall of Fame 2015
15 votes
10
— Totally Ninja!
84%
For All Mankind - The Life and Career of Mick Foley
13 votes
10
— Totally Ninja!
81%
WWE Hall of Fame 2016
13 votes
10
— Totally Ninja!
70%
WWE Hall Of Fame 2013
11 votes
10
— Totally Ninja!
86%
WWE: Undertaker 20-0 - The Streak
11 votes
10
— Totally Ninja!
86%
WWE Hall Of Fame 2012
10 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Inside The Manson Gang
8 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Daniel Bryan: Just Say Yes! Yes! Yes!
6 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Doctor Who: Tales Lost in Time
4 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup