trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jeramy Spicer
1
follower
Florence, Kentucky
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
41
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,059 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,106 votes
8
— Great
70%
Stephen King's It
4,684 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,346 votes
8
— Great
80%
Frasier
3,770 votes
8
— Great
80%
ER
2,188 votes
8
— Great
77%
3rd Rock from the Sun
2,044 votes
8
— Great
76%
Blue Exorcist
1,837 votes
8
— Great
76%
Sliders
1,292 votes
8
— Great
76%
Franklin & Bash
1,077 votes
8
— Great
77%
Battlestar Galactica: Blood & Chrome
1,000 votes
8
— Great
69%
Beverly Hills, 90210
991 votes
8
— Great
70%
Family Matters
745 votes
8
— Great
75%
Chopped
299 votes
8
— Great
78%
Freakazoid!
294 votes
8
— Great
72%
Wilfred
278 votes
8
— Great
76%
Duckman
204 votes
8
— Great
67%
Blossom
187 votes
8
— Great
71%
Clarissa Explains It All
169 votes
8
— Great
65%
Alvin & the Chipmunks
152 votes
8
— Great
74%
Excel Saga
143 votes
8
— Great
73%
A Different World
141 votes
8
— Great
72%
All That
116 votes
8
— Great
72%
Count Duckula
109 votes
8
— Great
62%
Dennis the Menace
99 votes
8
— Great
69%
Jumanji
93 votes
8
— Great
68%
Flash Forward
81 votes
8
— Great
64%
Ghostbusters
75 votes
8
— Great
63%
Caroline in the City
73 votes
8
— Great
67%
Bobby's World
72 votes
8
— Great
71%
Ace Of Cakes
43 votes
8
— Great
64%
American Gladiators
35 votes
8
— Great
69%
WCW Monday Nitro
30 votes
8
— Great
58%
WWE Main Event
23 votes
8
— Great
65%
The Edge and Christian Show That Totally Reeks of Awesomeness
22 votes
8
— Great
69%
The Sandbaggers
20 votes
8
— Great
60%
WWE Rivalries
14 votes
8
— Great
58%
WWE ECW
13 votes
8
— Great
73%
WWE SmackDown Live
13 votes
8
— Great
64%
WWE Backlash
10 votes
8
— Great
53%
Unfiltered with Renee Young
6 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup