trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jeramy Spicer
1
follower
Florence, Kentucky
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
67
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Dexter
38,966 votes
9
— Superb
85%
House
29,896 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,883 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,379 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,187 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,110 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,314 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,786 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,207 votes
9
— Superb
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,095 votes
9
— Superb
77%
Smallville
8,161 votes
9
— Superb
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,416 votes
9
— Superb
78%
The Man in the High Castle
6,799 votes
9
— Superb
79%
11.22.63
6,247 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,226 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,890 votes
9
— Superb
80%
Burn Notice
5,374 votes
9
— Superb
75%
Constantine
4,980 votes
9
— Superb
78%
Charmed
4,731 votes
9
— Superb
83%
Dragon Ball
4,721 votes
9
— Superb
79%
Torchwood
3,942 votes
9
— Superb
80%
Angel
3,821 votes
9
— Superb
73%
Alphas
3,412 votes
9
— Superb
86%
Oz
3,179 votes
9
— Superb
88%
Batman: The Animated Series
3,137 votes
9
— Superb
75%
Wilfred
2,680 votes
9
— Superb
80%
Eastbound & Down
2,437 votes
9
— Superb
72%
Dawson's Creek
1,479 votes
9
— Superb
81%
Boy Meets World
1,384 votes
9
— Superb
84%
Daria
1,376 votes
9
— Superb
75%
Portlandia
1,319 votes
9
— Superb
80%
Batman Beyond
1,303 votes
9
— Superb
79%
DuckTales
1,276 votes
9
— Superb
74%
Beavis and Butt-Head
1,139 votes
9
— Superb
78%
DARKER THAN BLACK
1,037 votes
9
— Superb
78%
Aqua Teen Hunger Force
965 votes
9
— Superb
75%
Secret Diary of a Call Girl
952 votes
9
— Superb
71%
Copper
607 votes
9
— Superb
75%
Darkwing Duck
589 votes
9
— Superb
75%
Chip 'n Dale Rescue Rangers
555 votes
9
— Superb
70%
Conviction
549 votes
9
— Superb
72%
Doug
515 votes
9
— Superb
67%
Class
505 votes
9
— Superb
81%
House of Cards
464 votes
9
— Superb
75%
Blood+
410 votes
9
— Superb
79%
Are You Afraid of the Dark?
385 votes
9
— Superb
69%
Aaahh!!! Real Monsters
325 votes
9
— Superb
71%
WWE Raw
319 votes
9
— Superb
69%
The Lone Gunmen
275 votes
9
— Superb
75%
Fraggle Rock
268 votes
9
— Superb
68%
Celebrity Deathmatch
220 votes
9
— Superb
68%
Trust Me
142 votes
9
— Superb
70%
WWE NXT
108 votes
9
— Superb
76%
The Sixties
77 votes
9
— Superb
75%
The Seventies
67 votes
9
— Superb
67%
Attack of the Show
60 votes
9
— Superb
70%
Kids Baking Championship
39 votes
9
— Superb
67%
WWE Ride Along
26 votes
9
— Superb
74%
Double Dare
25 votes
9
— Superb
76%
America in Color
23 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup