trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jeramy Spicer
1
follower
Florence, Kentucky
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
144
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,105 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,970 votes
9
— Superb
85%
House
29,899 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,886 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,382 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,060 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,659 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,579 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,723 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gotham
15,187 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,111 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,316 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,787 votes
9
— Superb
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,096 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,208 votes
9
— Superb
79%
Weeds
8,106 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,163 votes
9
— Superb
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,416 votes
9
— Superb
78%
The Man in the High Castle
6,800 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,227 votes
9
— Superb
79%
11.22.63
6,248 votes
9
— Superb
82%
Broadchurch
5,890 votes
9
— Superb
80%
Burn Notice
5,374 votes
9
— Superb
85%
Freaks and Geeks
5,126 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dragon Ball
4,722 votes
9
— Superb
75%
Constantine
4,980 votes
9
— Superb
78%
Charmed
4,733 votes
9
— Superb
70%
Stephen King's It
4,684 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,346 votes
8
— Great
79%
Torchwood
3,943 votes
9
— Superb
80%
Ash vs Evil Dead
3,857 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Angel
3,821 votes
9
— Superb
80%
Frasier
3,770 votes
8
— Great
86%
Oz
3,179 votes
9
— Superb
88%
Batman: The Animated Series
3,138 votes
9
— Superb
73%
Alphas
3,412 votes
9
— Superb
76%
Elfen Lied
2,918 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wilfred
2,680 votes
9
— Superb
80%
Eastbound & Down
2,437 votes
9
— Superb
80%
ER
2,188 votes
8
— Great
85%
Doctor Who
2,005 votes
10
— Totally Ninja!
77%
3rd Rock from the Sun
2,044 votes
8
— Great
76%
Blue Exorcist
1,837 votes
8
— Great
84%
Daria
1,376 votes
9
— Superb
72%
Dawson's Creek
1,479 votes
9
— Superb
81%
Boy Meets World
1,384 votes
9
— Superb
80%
Batman Beyond
1,303 votes
9
— Superb
75%
Portlandia
1,319 votes
9
— Superb
79%
DuckTales
1,276 votes
9
— Superb
76%
Sliders
1,292 votes
8
— Great
80%
The Wonder Years
1,142 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Beavis and Butt-Head
1,139 votes
9
— Superb
76%
Franklin & Bash
1,077 votes
8
— Great
78%
DARKER THAN BLACK
1,037 votes
9
— Superb
77%
Battlestar Galactica: Blood & Chrome
1,000 votes
8
— Great
78%
Aqua Teen Hunger Force
965 votes
9
— Superb
75%
Secret Diary of a Call Girl
952 votes
9
— Superb
69%
Beverly Hills, 90210
991 votes
8
— Great
70%
Family Matters
745 votes
8
— Great
75%
High Fidelity
648 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup