Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Sarah A.
12
Followers
4
Following
Rio de Janeiro
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
61
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Fleabag
9,195 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
42,726 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Orphan Black
12,540 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
25,493 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Please Like Me
1,262 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Gilmore Girls
6,859 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,633 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Queer Eye
1,134 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Skins
4,766 votes
10
— Totally Ninja!
81%
A League of Their Own
535 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Fellow Travelers
469 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Lucifer
17,507 votes
10
— Totally Ninja!
80%
One Tree Hill
2,973 votes
10
— Totally Ninja!
79%
That '70s Show
8,115 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Looking
1,324 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
15,076 votes
10
— Totally Ninja!
79%
RuPaul's Drag Race
1,835 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
23,367 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Victoria's Secret Fashion Show
76 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Interview with the Vampire
1,292 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Him & Her
252 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Master of None
4,158 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,857 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The L Word
1,184 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Girls at the Back
125 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Good Girls
2,750 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Workin' Moms
809 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The L Word: Generation Q
372 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Never Have I Ever
3,209 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Upload
4,945 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Nip/Tuck
1,803 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Ginny & Georgia
2,105 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Drag Race Brazil
50 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Witches of East End
1,585 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Mindy Project
1,999 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Big Mouth
4,485 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Love
2,320 votes
10
— Totally Ninja!
73%
You Me Her
711 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Circle Brazil
154 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Gilmore Girls: A Year in the Life
2,034 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Ugly Betty
1,255 votes
10
— Totally Ninja!
72%
AJ and the Queen
391 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Harlem
163 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Private Practice
1,368 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Paper Girls
674 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Lip Service
217 votes
10
— Totally Ninja!
71%
An Astrological Guide for Broken Hearts
198 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Girls
3,766 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Generation 56k
198 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Hung
1,158 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Mrs. Fletcher
533 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Valeria
417 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Curious Creations of Christine McConnell
124 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Love Bites
169 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Partners
294 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Gravity
89 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Melrose Place
177 votes
10
— Totally Ninja!
59%
America's Next Top Model
672 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Mr. Corman
382 votes
10
— Totally Ninja!
59%
How To Be a Carioca
10 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch