Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
sarah
2
Followers
2
Following
earth innit
20
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
62
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
100%
Untitled
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Tom Parker: Inside My Head
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Children In Need 2019: Got It Covered
1 vote
10
— Totally Ninja!
100%
Spice Girls in America: A Tour Story
2 votes
10
— Totally Ninja!
100%
Smoke
1 vote
10
— Totally Ninja!
95%
Lionesses: Champions of Europe
2 votes
10
— Totally Ninja!
94%
Dua Lipa: Studio 2054
21 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Spice Girls: Live In Concert - Wild!
4 votes
10
— Totally Ninja!
92%
National Theatre Live: Antigone
4 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Spice Girls: Giving You Everything
4 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Spice Girls: One Hour of Girl Power!
5 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Spice Girls: How Girl Power Changed Britain
5 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spice Girls: The Return of the Spice Girls Tour
6 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Life Is Beautiful
11,337 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,328 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Klaus
7,815 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Leigh-Anne: Race, Pop and Power
13 votes
10
— Totally Ninja!
82%
In a Heartbeat
805 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Girl Power! Live in Istanbul
11 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Kitbull
804 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Princess Bride
12,307 votes
10
— Totally Ninja!
82%
London 2012 Olympic Closing Ceremony: A Symphony of British Music
10 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Spice Girls: Live at Wembley Stadium
5 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Knives Out
33,679 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Coldplay: A Head Full of Dreams
226 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Luca
11,765 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Poetry
267 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Cruella
14,592 votes
10
— Totally Ninja!
76%
(500) Days of Summer
14,243 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
Mr. Holland's Opus
645 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Selena Gomez: My Mind & Me
462 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Spider-Man
27,341 votes
9
— Superb
75%
Good Vibrations
191 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Creating The Queen's Gambit
216 votes
10
— Totally Ninja!
74%
One Day
3,990 votes
7
— Good
73%
Emotional Fusebox
8 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Turning Red
10,349 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
16,062 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Mamma Mia! Here We Go Again
5,767 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Angèle
61 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Sister Act
5,021 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Wizards on Deck with Hannah Montana
147 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Mamma Mia!
8,762 votes
8
— Great
71%
The Princess Diaries
6,660 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Adult Life Skills
267 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Spike Island
126 votes
4
— Poor
69%
Barbie
20,484 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Princess Diaries 2: Royal Engagement
3,767 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Do Revenge
2,179 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Night Watch
54 votes
8
— Great
67%
Sister Act 2: Back in the Habit
2,810 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Wynonna Earp: Vengeance
110 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Hotel for Dogs
994 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Hannah Montana: The Movie
1,833 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Venus
118 votes
7
— Good
62%
The Santa Clause 3: The Escape Clause
2,447 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Ghostbusters
22,686 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Doctor Who: The Woman Who Fell to Earth
19 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Boxing Day
87 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Human Capital
432 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch