trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
{S}
1
follower
Cyprus
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
29
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Interstellar
72,752 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
51,371 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,484 votes
7
— Good
76%
The Batman
26,419 votes
1
— Weak Sauce :(
82%
Top Gun: Maverick
25,170 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Alita: Battle Angel
21,819 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,315 votes
5
— Meh
64%
Thor: Love and Thunder
18,247 votes
4
— Poor
63%
Ad Astra
15,623 votes
9
— Superb
73%
Prey
12,745 votes
5
— Meh
62%
Jurassic World Dominion
13,345 votes
9
— Superb
69%
The Gray Man
9,917 votes
2
— Terrible
57%
Morbius
10,891 votes
6
— Fair
67%
M3GAN
8,487 votes
8
— Great
62%
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
7,559 votes
7
— Good
67%
Lightyear
7,101 votes
7
— Good
67%
Ghostbusters: Frozen Empire
6,287 votes
8
— Great
54%
Madame Web
6,116 votes
4
— Poor
65%
Day Shift
4,805 votes
8
— Great
64%
Rebel Moon - Part Two: The Scargiver
4,660 votes
8
— Great
62%
Samaritan
4,613 votes
8
— Great
66%
Atlas
4,313 votes
9
— Superb
66%
Hocus Pocus 2
3,244 votes
7
— Good
62%
Beast
3,040 votes
5
— Meh
59%
Pinocchio
2,403 votes
7
— Good
64%
Secret Headquarters
1,302 votes
3
— Bad
63%
Moonshot
707 votes
6
— Fair
53%
Deus
389 votes
5
— Meh
59%
Wire Room
353 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup