Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
{S}
1
Follower
0
Following
Cyprus
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
54
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
Lost
33,695 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
25,475 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,755 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,574 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,932 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,458 votes
9
— Superb
82%
The Handmaid's Tale
11,379 votes
9
— Superb
73%
Moon Knight
10,151 votes
9
— Superb
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,308 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,466 votes
9
— Superb
77%
Smallville
8,330 votes
9
— Superb
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
8,261 votes
9
— Superb
69%
Obi-Wan Kenobi
7,610 votes
9
— Superb
69%
The Book of Boba Fett
7,449 votes
9
— Superb
77%
The Man in the High Castle
7,004 votes
9
— Superb
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,331 votes
9
— Superb
75%
The Last Ship
5,670 votes
9
— Superb
77%
Foundation
5,559 votes
9
— Superb
76%
Almost Human
5,432 votes
9
— Superb
76%
Hawaii Five-0
5,088 votes
9
— Superb
73%
Halo
4,881 votes
9
— Superb
78%
Charmed
4,841 votes
9
— Superb
71%
Manifest
4,697 votes
9
— Superb
70%
The Shannara Chronicles
4,235 votes
9
— Superb
77%
Star Trek: Enterprise
4,228 votes
9
— Superb
75%
Carnival Row
4,107 votes
9
— Superb
72%
Snowpiercer
4,007 votes
9
— Superb
73%
Ahsoka
3,939 votes
9
— Superb
72%
Wayward Pines
3,791 votes
9
— Superb
74%
Timeless
3,327 votes
9
— Superb
81%
Star Trek: Strange New Worlds
3,052 votes
9
— Superb
76%
The Terminal List
3,033 votes
9
— Superb
67%
Extant
2,606 votes
9
— Superb
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,602 votes
9
— Superb
79%
The Borgias
2,552 votes
9
— Superb
80%
Quantum Leap
1,591 votes
9
— Superb
68%
Daybreak
1,538 votes
9
— Superb
67%
The Purge
1,527 votes
9
— Superb
76%
Dynasty
1,295 votes
9
— Superb
63%
La Brea
1,294 votes
9
— Superb
73%
Magnum P.I.
1,036 votes
9
— Superb
79%
Prehistoric Planet
878 votes
9
— Superb
74%
Battlestar Galactica
849 votes
9
— Superb
70%
The Outpost
755 votes
9
— Superb
74%
Star Trek: Prodigy
642 votes
9
— Superb
59%
The War of the Worlds
640 votes
9
— Superb
75%
3Below: Tales of Arcadia
558 votes
9
— Superb
70%
Blood & Treasure
556 votes
9
— Superb
74%
He-Man and the Masters of the Universe
519 votes
9
— Superb
61%
Hello Tomorrow!
502 votes
9
— Superb
68%
Earth: Final Conflict
278 votes
9
— Superb
75%
The Deep (2015)
34 votes
9
— Superb
75%
The Deep (2015)
34 votes
9
— Superb
62%
The New Adventures of He-Man
21 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch