trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Saturnin
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
209
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Game of Thrones
131,363 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,866 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,097 votes
8
— Great
85%
Friends
41,447 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,556 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,084 votes
8
— Great
85%
House
29,993 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,848 votes
8
— Great
86%
The Office
27,460 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,141 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,520 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,256 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,474 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,421 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,498 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,985 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,146 votes
8
— Great
77%
The 100
20,130 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,519 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,110 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,480 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,567 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,093 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,287 votes
6
— Fair
92%
The Wire
15,543 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,218 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,421 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,125 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,916 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,654 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,138 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,774 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,530 votes
9
— Superb
84%
Scrubs
13,396 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,009 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,795 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,609 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,191 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,590 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,139 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,158 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,341 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,880 votes
6
— Fair
66%
Under the Dome
12,696 votes
6
— Fair
82%
Sense8
11,399 votes
7
— Good
82%
The Handmaid's Tale
11,089 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,707 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,028 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
10,101 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,800 votes
8
— Great
79%
Bones
9,842 votes
7
— Good
87%
Stargate SG-1
9,187 votes
9
— Superb
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,117 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,113 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Americans
8,940 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,594 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,305 votes
6
— Fair
88%
Gravity Falls
7,976 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Penny Dreadful
8,302 votes
9
— Superb
80%
That '70s Show
7,917 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup