Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Savvas
1
Follower
0
Following
6 ΣΑΒΒΑΣ ΣΚΙΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΕΦΕΣΣΟΥ 7 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗPerifereiaki Enotita Mykonou, South Aegean
68
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
66
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
80%
Oppenheimer
23,353 votes
7
— Good
80%
The Art of Racing in the Rain
2,543 votes
7
— Good
79%
Society of the Snow
5,942 votes
7
— Good
78%
Lucky Number Slevin
8,123 votes
7
— Good
78%
The Gentlemen
16,939 votes
7
— Good
77%
The Commitments
899 votes
7
— Good
77%
Bacurau
1,820 votes
7
— Good
77%
Past Lives
4,448 votes
7
— Good
76%
Champions
1,138 votes
7
— Good
76%
The Fundamentals of Caring
3,513 votes
7
— Good
76%
(500) Days of Summer
14,251 votes
7
— Good
76%
Dark City
5,968 votes
7
— Good
75%
Road to Perdition
5,164 votes
7
— Good
75%
The Secret Life of Walter Mitty
13,773 votes
7
— Good
75%
American Fiction
3,916 votes
7
— Good
75%
Riders of Justice
2,763 votes
7
— Good
74%
Short Cuts
617 votes
7
— Good
74%
All of Us Strangers
1,789 votes
7
— Good
73%
Raising Arizona
2,988 votes
7
— Good
73%
Layer Cake
4,558 votes
7
— Good
73%
Killers of the Flower Moon
9,015 votes
7
— Good
73%
Rye Lane
623 votes
7
— Good
73%
She Said
1,493 votes
7
— Good
73%
Suburra
1,120 votes
7
— Good
72%
The Menu
15,325 votes
7
— Good
72%
The Teachers' Lounge
779 votes
7
— Good
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
16,077 votes
7
— Good
72%
Belfast
3,023 votes
7
— Good
72%
Beginners
1,522 votes
7
— Good
72%
Wicked Little Letters
1,488 votes
7
— Good
72%
Finch
8,265 votes
7
— Good
72%
The Road
6,619 votes
7
— Good
72%
The Sunset Limited
797 votes
7
— Good
71%
The King of Staten Island
3,355 votes
7
— Good
71%
World War Z
30,338 votes
7
— Good
71%
Pearl
4,928 votes
7
— Good
70%
Heavenly Creatures
1,119 votes
7
— Good
70%
To Leslie
603 votes
7
— Good
70%
White Fang
614 votes
7
— Good
69%
Tracks
875 votes
7
— Good
69%
Blue Jean
215 votes
7
— Good
69%
Babylon
5,926 votes
7
— Good
69%
Luce
747 votes
7
— Good
69%
No Date, No Signature
82 votes
7
— Good
68%
Daddio
379 votes
7
— Good
68%
Hillbilly Elegy
1,713 votes
7
— Good
68%
Gaza Mon Amour
25 votes
7
— Good
67%
The Origin of Evil
128 votes
7
— Good
67%
Little Men
410 votes
7
— Good
67%
Kidnapped
158 votes
7
— Good
67%
The Pale Blue Eye
4,347 votes
7
— Good
66%
Godland
210 votes
7
— Good
66%
Benedetta
1,326 votes
7
— Good
66%
Peterloo
221 votes
7
— Good
66%
Perrier's Bounty
170 votes
7
— Good
65%
Tori and Lokita
68 votes
7
— Good
64%
Assassination Nation
1,725 votes
7
— Good
64%
Fatale
1,108 votes
7
— Good
64%
Plan 75
100 votes
7
— Good
63%
The Settlers
160 votes
7
— Good
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch