Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
saychetwoh
VIP
3
0
Followers
0
Following
London, England
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
The Wolf of Wall Street
50,722 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
49,354 votes
9
— Superb
79%
Dune
38,380 votes
9
— Superb
85%
Parasite
35,261 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
33,552 votes
9
— Superb
75%
Dunkirk
30,966 votes
9
— Superb
71%
World War Z
30,297 votes
9
— Superb
67%
Lucy
29,609 votes
9
— Superb
68%
Ghost in the Shell
26,841 votes
9
— Superb
72%
Tenet
26,316 votes
9
— Superb
79%
No Country for Old Men
20,143 votes
9
— Superb
70%
Don't Look Up
20,072 votes
9
— Superb
76%
Nobody
20,042 votes
9
— Superb
71%
Atomic Blonde
18,702 votes
9
— Superb
69%
London Has Fallen
17,708 votes
9
— Superb
69%
Olympus Has Fallen
12,329 votes
9
— Superb
79%
The Game
11,429 votes
9
— Superb
70%
Bridesmaids
8,989 votes
9
— Superb
76%
The Impossible
8,157 votes
9
— Superb
70%
Wedding Crashers
7,778 votes
9
— Superb
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,606 votes
9
— Superb
77%
Falling Down
6,283 votes
9
— Superb
75%
The Lincoln Lawyer
6,259 votes
9
— Superb
69%
Triangle of Sadness
6,127 votes
9
— Superb
66%
You Were Never Really Here
6,092 votes
9
— Superb
77%
Miss Sloane
5,260 votes
9
— Superb
79%
Wild Tales
5,225 votes
9
— Superb
75%
Aftersun
2,850 votes
9
— Superb
74%
Four Lions
2,715 votes
9
— Superb
71%
Shiva Baby
1,379 votes
9
— Superb
77%
The Seven Five
462 votes
9
— Superb
73%
Birdman
435 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch