trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Steven Clyde
VIP
OG
13
18
followers
Salt Lake
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
80
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Forrest Gump
44,074 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,063 votes
7
— Good
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
38,648 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,094 votes
7
— Good
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,224 votes
7
— Good
71%
The Amazing Spider-Man
28,226 votes
7
— Good
81%
Toy Story 3
28,066 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,140 votes
7
— Good
74%
Brave
24,080 votes
7
— Good
80%
Aladdin
22,962 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,464 votes
7
— Good
76%
Kung Fu Panda
20,193 votes
7
— Good
73%
21 Jump Street
20,025 votes
7
— Good
79%
Beauty and the Beast
19,667 votes
7
— Good
70%
Men in Black 3
16,895 votes
7
— Good
67%
The Hangover Part II
16,223 votes
7
— Good
73%
A Bug's Life
15,942 votes
7
— Good
72%
The Mask
15,454 votes
7
— Good
76%
Argo
15,172 votes
7
— Good
78%
Edward Scissorhands
14,805 votes
7
— Good
75%
Elf
14,558 votes
7
— Good
66%
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
13,137 votes
7
— Good
78%
Moon
12,889 votes
7
— Good
68%
Salt
11,928 votes
7
— Good
71%
Super 8
11,483 votes
7
— Good
71%
Ocean's Thirteen
11,106 votes
7
— Good
77%
The Emperor's New Groove
10,510 votes
7
— Good
72%
Flight
9,884 votes
7
— Good
59%
A Good Day to Die Hard
9,742 votes
7
— Good
76%
RoboCop
9,641 votes
7
— Good
69%
Space Jam
9,446 votes
7
— Good
74%
Zero Dark Thirty
9,439 votes
7
— Good
73%
Face/Off
9,083 votes
7
— Good
74%
Mrs. Doubtfire
9,000 votes
7
— Good
71%
Ghostbusters II
8,844 votes
7
— Good
71%
Cube
8,719 votes
7
— Good
70%
Meet the Parents
8,519 votes
7
— Good
68%
Pearl Harbor
8,364 votes
7
— Good
70%
28 Weeks Later
8,344 votes
7
— Good
71%
Austin Powers: International Man of Mystery
8,163 votes
7
— Good
65%
Oz the Great and Powerful
7,984 votes
7
— Good
65%
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
7,806 votes
7
— Good
65%
Meet the Fockers
6,855 votes
7
— Good
75%
Lethal Weapon 2
6,706 votes
7
— Good
66%
Austin Powers in Goldmember
6,592 votes
7
— Good
77%
The Fighter
6,501 votes
7
— Good
65%
Die Another Day
6,445 votes
7
— Good
68%
Dune
6,426 votes
7
— Good
63%
Identity Thief
5,821 votes
7
— Good
62%
Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life
5,776 votes
7
— Good
72%
Lethal Weapon 3
5,697 votes
7
— Good
66%
Deep Impact
5,497 votes
7
— Good
77%
Planet of the Apes
5,460 votes
7
— Good
67%
Big Daddy
5,440 votes
7
— Good
65%
Crank: High Voltage
5,330 votes
7
— Good
71%
Lethal Weapon 4
5,198 votes
7
— Good
72%
Team America: World Police
4,267 votes
7
— Good
65%
Push
3,964 votes
7
— Good
67%
Premium Rush
3,815 votes
7
— Good
64%
S.W.A.T.
3,685 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup