trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Andreu Arenas
5
followers
Trenzalore
53
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
45
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,297 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,434 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,074 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,204 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,933 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,282 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,412 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,665 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,730 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,088 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,605 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,078 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,000 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,134 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,394 votes
9
— Superb
82%
Californication
11,264 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,200 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,826 votes
9
— Superb
87%
Stargate SG-1
9,186 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,940 votes
9
— Superb
74%
Star Trek: Discovery
8,546 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,782 votes
9
— Superb
80%
Watchmen
7,085 votes
9
— Superb
79%
Legion
6,968 votes
9
— Superb
84%
Stargate Atlantis
6,526 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,426 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,259 votes
9
— Superb
81%
Eureka
6,243 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,121 votes
9
— Superb
81%
Star Trek: Voyager
5,380 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,075 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,166 votes
9
— Superb
77%
Foundation
5,258 votes
9
— Superb
75%
Star Trek: Picard
5,052 votes
9
— Superb
76%
See
4,818 votes
9
— Superb
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,581 votes
9
— Superb
77%
12 Monkeys
4,628 votes
9
— Superb
77%
Star Trek: Enterprise
4,164 votes
9
— Superb
75%
The Peripheral
3,307 votes
9
— Superb
85%
Blackadder
2,399 votes
9
— Superb
84%
Babylon 5
2,322 votes
9
— Superb
82%
Carnivàle
2,252 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: Tales of the Jedi
1,496 votes
9
— Superb
72%
The Man Who Fell to Earth
685 votes
9
— Superb
81%
Northern Exposure
576 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup