trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
sdspieg
VIP
8
1
follower
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
91
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
The Big Bang Theory
61,198 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,297 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,532 votes
9
— Superb
85%
House
30,052 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,957 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,540 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,790 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,941 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,419 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,344 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,495 votes
6
— Fair
92%
The Wire
15,584 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,264 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,445 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,152 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,504 votes
9
— Superb
79%
Grey's Anatomy
14,825 votes
7
— Good
84%
Arrested Development
12,625 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,219 votes
9
— Superb
79%
Elementary
12,607 votes
7
— Good
82%
Castle
11,693 votes
6
— Fair
85%
Mad Men
11,338 votes
9
— Superb
70%
Two and a Half Men
12,383 votes
7
— Good
82%
Californication
11,276 votes
9
— Superb
82%
24
11,256 votes
8
— Great
79%
Bones
9,856 votes
7
— Good
84%
Boardwalk Empire
9,124 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,951 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,310 votes
9
— Superb
79%
Weeds
8,125 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,762 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,711 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,938 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,664 votes
8
— Great
85%
The Newsroom
7,486 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,230 votes
9
— Superb
83%
Gilmore Girls
6,645 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,281 votes
7
— Good
81%
Entourage
6,076 votes
9
— Superb
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,038 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,500 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,540 votes
9
— Superb
76%
Desperate Housewives
5,580 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,389 votes
9
— Superb
85%
Freaks and Geeks
5,149 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,972 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Night Manager
4,691 votes
8
— Great
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,593 votes
9
— Superb
81%
Star Trek
4,366 votes
9
— Superb
83%
Louie
4,226 votes
9
— Superb
77%
Star Trek: Enterprise
4,169 votes
9
— Superb
89%
The West Wing
3,836 votes
9
— Superb
80%
The Office
4,020 votes
9
— Superb
70%
V
4,285 votes
8
— Great
80%
Monk
3,890 votes
8
— Great
80%
Frasier
3,787 votes
9
— Superb
82%
Mr. Bean
3,655 votes
7
— Good
73%
Sex and the City
3,833 votes
9
— Superb
71%
Girls
3,723 votes
8
— Great
79%
Married... with Children
3,453 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup