trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sebastian Angelo Cork
0
followers
Southeastern, United States
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
79
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
87%
The Matrix
61,579 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,186 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
37,420 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,426 votes
7
— Good
81%
Iron Man
53,983 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,292 votes
8
— Great
80%
Million Dollar Baby
11,062 votes
8
— Great
80%
Logan
60,737 votes
7
— Good
79%
Moana
48,986 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,997 votes
8
— Great
79%
Remember the Titans
4,919 votes
9
— Superb
78%
Kingsman: The Secret Service
40,774 votes
9
— Superb
78%
Train to Busan
14,906 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,895 votes
8
— Great
77%
The Abyss
6,226 votes
8
— Great
76%
300
25,145 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,094 votes
8
— Great
76%
The Devil's Advocate
10,336 votes
8
— Great
76%
Stargate
8,139 votes
7
— Good
76%
Watchmen
20,979 votes
8
— Great
76%
The Others
9,491 votes
6
— Fair
75%
Wonder Woman
56,515 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Now You See Me
33,591 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Karate Kid
8,824 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
39,584 votes
9
— Superb
74%
Constantine
15,468 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,118 votes
6
— Fair
74%
Hackers
4,568 votes
8
— Great
73%
The Mummy
16,305 votes
8
— Great
73%
Iron Man 2
40,371 votes
8
— Great
73%
Blade
13,583 votes
8
— Great
73%
Real Steel
12,910 votes
9
— Superb
72%
The Fate of the Furious
24,777 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Demolition Man
7,970 votes
8
— Great
72%
Thor
39,414 votes
8
— Great
71%
Kong: Skull Island
33,173 votes
7
— Good
71%
Hellboy
11,420 votes
8
— Great
71%
TRON: Legacy
16,455 votes
8
— Great
71%
Transformers
21,478 votes
8
— Great
71%
Monster Trucks
4,786 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Bad Boys II
10,007 votes
8
— Great
71%
Rush Hour 2
7,727 votes
8
— Great
71%
World War Z
29,706 votes
6
— Fair
71%
Unstoppable
5,918 votes
8
— Great
70%
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
25,621 votes
8
— Great
69%
Underworld: Blood Wars
13,819 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Blade II
9,241 votes
8
— Great
68%
Last Action Hero
4,566 votes
7
— Good
68%
Godzilla vs. Kong
15,087 votes
7
— Good
68%
The Mummy Returns
10,508 votes
8
— Great
67%
Romeo Must Die
2,198 votes
10
— Totally Ninja!
67%
X-Men Origins: Wolverine
19,614 votes
8
— Great
67%
Hancock
16,016 votes
7
— Good
66%
Resident Evil: Extinction
8,777 votes
7
— Good
66%
Defendor
944 votes
7
— Good
66%
Stigmata
1,923 votes
8
— Great
66%
Transformers: Dark of the Moon
15,086 votes
9
— Superb
66%
Final Fantasy: The Spirits Within
2,855 votes
7
— Good
66%
Terminator Salvation
11,327 votes
7
— Good
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,451 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup