trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sergio
0
followers
Valencia, Valencia
24
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
121
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,527 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,921 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
53,146 votes
8
— Great
81%
Lost
32,831 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,914 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,210 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,920 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,744 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,543 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,816 votes
7
— Good
86%
Dark
17,143 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,319 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,835 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,317 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,648 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,487 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,674 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,803 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,594 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,732 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,120 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,346 votes
6
— Fair
84%
Mindhunter
12,175 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,100 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
11,298 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,047 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How to Get Away with Murder
10,229 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,192 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,846 votes
6
— Fair
73%
Moon Knight
9,626 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,789 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
8,914 votes
6
— Fair
81%
Euphoria
8,182 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,077 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,796 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,074 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Obi-Wan Kenobi
7,268 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,914 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,161 votes
8
— Great
75%
The OA
6,609 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,295 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,203 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,783 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,319 votes
9
— Superb
79%
Only Murders in the Building
5,386 votes
9
— Superb
77%
Foundation
5,276 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,191 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,835 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,739 votes
9
— Superb
77%
Bridgerton
4,894 votes
8
— Great
79%
Scandal
4,792 votes
9
— Superb
78%
Charmed
4,756 votes
8
— Great
80%
Sharp Objects
4,367 votes
9
— Superb
73%
Elite
4,462 votes
7
— Good
71%
The Wheel of Time
4,469 votes
8
— Great
77%
The Morning Show
4,130 votes
9
— Superb
73%
1899
3,660 votes
9
— Superb
74%
The Outsider
3,379 votes
5
— Meh
86%
Heartstopper
2,951 votes
9
— Superb
70%
The Flight Attendant
3,051 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup