Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Karthikeyan Vaithilingam
VIP
3
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,611 votes
7
— Good
92%
Breaking Bad
100,774 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
62,371 votes
3
— Bad
85%
Friends
42,684 votes
6
— Fair
85%
House
30,798 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
27,570 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
25,036 votes
7
— Good
83%
Suits
24,981 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,753 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
23,357 votes
6
— Fair
82%
The Simpsons
23,243 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
20,235 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,769 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,387 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
18,132 votes
8
— Great
80%
Lucifer
17,485 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,524 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,384 votes
5
— Meh
86%
The IT Crowd
13,385 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,570 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,582 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,608 votes
8
— Great
82%
Castle
11,851 votes
6
— Fair
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,619 votes
2
— Terrible
79%
Bones
10,002 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,504 votes
5
— Meh
68%
Supergirl
8,655 votes
5
— Meh
82%
30 Rock
7,813 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,610 votes
2
— Terrible
69%
The Book of Boba Fett
7,449 votes
2
— Terrible
83%
Psych
6,745 votes
9
— Superb
75%
Young Sheldon
6,349 votes
9
— Superb
71%
Manifest
4,697 votes
6
— Fair
80%
The Rookie
4,041 votes
7
— Good
86%
The Last Dance
3,687 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Boston Legal
2,263 votes
8
— Great
82%
An Idiot Abroad
2,084 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Joey
1,251 votes
4
— Poor
82%
The Ricky Gervais Show
803 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Dan Brown's The Lost Symbol
817 votes
4
— Poor
82%
Mayday
458 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Mind Your Language
197 votes
9
— Superb
54%
Impact
134 votes
3
— Bad
69%
Tom and Jerry Kids Show
89 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Dave Allen at Large
16 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Zenith: Advances in Space Exploration
5 votes
10
— Totally Ninja!
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch