trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Senne
VIP
11
17
followers
Belgium
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
90
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Interstellar
72,566 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,301 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,737 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,822 votes
9
— Superb
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,244 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,629 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
43,975 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,265 votes
9
— Superb
78%
Kingsman: The Secret Service
40,786 votes
9
— Superb
84%
WALL·E
40,640 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,604 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 2
40,380 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 3
40,278 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
39,203 votes
9
— Superb
82%
Up
38,926 votes
9
— Superb
76%
Ready Player One
36,554 votes
9
— Superb
80%
The Incredibles
35,958 votes
9
— Superb
80%
Big Hero 6
34,364 votes
9
— Superb
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,754 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,247 votes
9
— Superb
71%
Kong: Skull Island
33,187 votes
9
— Superb
78%
Despicable Me
32,604 votes
9
— Superb
84%
Coco
31,654 votes
9
— Superb
72%
Aquaman
31,580 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,212 votes
9
— Superb
81%
The Imitation Game
30,677 votes
9
— Superb
82%
V for Vendetta
30,237 votes
9
— Superb
74%
It
29,146 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
29,018 votes
9
— Superb
78%
Tangled
26,175 votes
9
— Superb
72%
Tenet
25,616 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
25,096 votes
9
— Superb
77%
X-Men: First Class
25,039 votes
9
— Superb
68%
The Amazing Spider-Man 2
23,794 votes
9
— Superb
77%
Incredibles 2
23,436 votes
9
— Superb
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,175 votes
9
— Superb
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,381 votes
9
— Superb
71%
Transformers
21,484 votes
9
— Superb
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,438 votes
9
— Superb
76%
Kick-Ass
21,432 votes
9
— Superb
73%
Furious 7
19,520 votes
9
— Superb
74%
American Sniper
19,485 votes
9
— Superb
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,466 votes
9
— Superb
76%
Nobody
19,360 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon 2
19,100 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,254 votes
9
— Superb
64%
Thor: Love and Thunder
18,210 votes
9
— Superb
80%
Soul
17,712 votes
9
— Superb
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,294 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
16,989 votes
9
— Superb
70%
Men in Black 3
16,920 votes
9
— Superb
87%
Your Name.
14,982 votes
9
— Superb
70%
Ender's Game
14,968 votes
9
— Superb
66%
Power Rangers
14,885 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,416 votes
9
— Superb
75%
Encanto
14,340 votes
9
— Superb
70%
Sonic the Hedgehog
14,084 votes
9
— Superb
79%
Kubo and the Two Strings
12,070 votes
9
— Superb
77%
The Emperor's New Groove
10,532 votes
9
— Superb
76%
Rise of the Guardians
10,186 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup